Magazin

Hayırsever mankenler

H&V Ajans organizatörlüğünde gerçekleşen defilede Türkiye’nin ünlü mankenlerinden Didem Aksu, Derya Yağız, Gül Akpınar, Tuğçe Dural, Tuğçe Aral, Sevinç Meşe, Hazal Ecer, yanında H&V Ajans mankenleri de podyumda esti
Merit Park Otel geçtiğimiz akşam Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği yararına düzenlenen defileye ev sahipliği yaptı. Svetlena Özseyhan’ın kreasyonlarının ve Shoes &Bag markasının ayakkabılarının sergilendiği defilenin sunuculuğunu H&V Ajans mankenlerinden Mehmet Sürer yaptı.

Organizasyonda Mehmet Sürer ile birlikte sunuculuk yapması planlanan Ece Maya uçağı kaçırdığından ötürü gelemedi.
Ünlü isimlerin boy gösterdiği defilede Türkiye’nin eski best modeli Tuğçe Dural yanında Didem Aksu, Derya Yağız, Gül Akpınar, Sevinç Neşe, Hazal Ecer ve H&V ajans mankenleri de podyumda yer aldı. Geceye katılan tüm mankenler gönüllülük esasında podyuma çıktı. Tüm gelirinin derneğe bağışlandığı organizasyondan mankenlerin hiçbir ücret alamadan podyuma çıkması takdirle karşılandı.
Mankenlerin saçları Cey-Cey Kuaför tarafından, makyajları ise So Pretty VIP Beauty Salon tarafından yapıldı.
Defilede Svetlana markasıyla 40 parça kıyafet tanıtıldı. Bu muhteşem defilenin koreografisini ise Türkiye’den defile için özel olarak gelen Ferhan Aral yaptı. Ülkemiz insanın yoğun ilgisi ile karşılaşan gece oldukça renkli geçti. Gecenin sonunda organizasyonun gerçekleşmesinde katkısı olanlara ise plaket takdim edildi.

Daha Fazla Gösterİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı