"Hayırlı" defile - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Magazin

“Hayırlı” defile

12 Nisan Cuma güne H&V Ajans organizatörlüğünde gerçekleşecek olan defileye Türkiye’nin ünlü mankenlerinden Tuğçe Dural, Derya Yağız, Yağmur Ayaz’ın yanında yaklaşık on manken katılacak
Merit Park Otel bu kez hayırlı bir geceye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dün Merit Park Otel’de gerçekleşen basın toplantısında basına konu ile ilgili bilgi verildi.
Geceyi düzenleyecek olan H&V Ajans sahibesi Hayriye Vurdu, modacı Svetlena Özseyhan, Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Orkun Bozkurt, manken Tuğçe Dural, manken Mehmet Sürer, Merit Park Otel Operatör Müdürü Mehmet Yücel, Merit Otel Halkla İlişkiler Sorumlusu Devrim Metin hazır bulundu.
Gece ile ilgili yapılan açıklamada 12 Nisan gecesi H&V Ajans organizatörlüğünde Ortopedik Özürlüler Derneği yararına gerçekleşecek olan Svetlena Özseyhan defilesinin sunuculuğunu H&V Ajans mankenlerinden Mehmet Sürer gerçekleştireceği belirtildi. Defilede birbirinden ünlü isimler yer alırken Türkiye’nin eski best modeli ünlü manken Tuğçe Dural’ın yanında Hazal Ecer, Sevinç Meşe, Melisa Ünal, Derya Yağız, Bircan Yüksektaş, Yağmur Ayaz, Didem Aksu, Esra Engin, Aleona Tutui de yer alacak.
Gecede mankenlerin saçlarını Cey- Cey Kuaför, makyajlarını da So Pretty VIP Beauty Salon yapacak.
Defilede 40 parça kıyafet Svetlana markasıyla tanıtılırken gecenin kareografisini de Türkiye’den gelecek olan Ferhan Aral gerçekleştirecek.
Gecenin biletleri kapıdan alınabileceği gibi Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nden de alınabileceğini belirten Hayriye Vurdu gece finalini ise Tango To Buddha’da fashion party ile yapacaklarını da belirtti.
(Hayriye 1..2..3)
(Hayriye 4)
GECENİN KURMAYLARI BİR ARADA…
Merit Park Otel’de gerçekleşen basın toplantısında H&V Ajans sahibesi Hayriye Vurdu, modacı Svetlena Özseyhan, Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Orkun Bozkurt, manken Tuğçe Dural, manken Mehmet Sürer, Merit Park Otel Operatör Müdürü Mehmet Yücel, Merit Otel Halkla İlişkiler Sorumlusu Devrim Metin,  hazır bulunarak soruları yanıtladı (Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL)


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar