Hande Yener Performanstan Düştü - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023

Hande Yener Performanstan Düştü

NEU Spring Fest 2013 açılışı Hande Yener konseri ile başladı. Son zamanlarda elektronik müzikle gündemde olan Yener, konserde hit parçalarını da play back olarak seslendirdi
Ana sponsor Genç Turkcell ve diğer sponsor Ektam Kıbrıs Ltd. Pepsi’nin katkılarıyla 6 gün boyunca devam edecek olan YDÜ Bahar Şenlikleri’nde geçtiğimiz akşam Hande Yener konseri ile start verildi. Gece geç saatlere kadar devam eden konserde bazı şarkılarını play back olarak seslendiren Hande Yener eski performansından da oldukça uzak görülürken canlı performanslarda vokalistlerinin seslerinin ön plana çıkması da dikkat çekti.
Oldukça yoğun ilgi ile karşılaşan Yener, iki saatten fazla sahnede kalmasına rağmen, performansında düşüşler oldu ve son parçalarını playback olarak seslendirdi.

Hande, “Ya Ya Ya” dedi
Hande Yener, yeni single’ı “Ya Ya Ya” ile yazın sürprizini yaparak geçtiğimiz günlerde yayınladı. Daha “Kraliçe” albümü ile gündemde olan Yener tek şarkılık single parçasını da verdiği konserinde seslendirmeyi ihmal etmedi.
Sahneyi yanındaki şovcu kızlarla zenginleştiren Hande Yener sahne performansının ardından konakladığı otele dönüş yaptı.


BU KEZ BEĞENİLMEDİ… Konserlerinde Madonna tarzında giyinmeyi tercih eden Hande Yener, bu kez beğenilmedi

SANATÇIYA DANSÇILARI EŞLİK ETTİ… Konseri boyunca birçok hareketli şarkıda sanatçıya dansçıları eşlik ederken, canlı performanslarında ise vokalistleri bir çok şarkıda ön plana çıktı
(Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL)

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar