Hamitköy Merhumlar Turnuvasında, şampiyon Sarınç Masterleri - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Eylül 22, 2023
Spor

Hamitköy Merhumlar Turnuvasında, şampiyon Sarınç Masterleri

Hamitköy Merhumlar Turnuvasında, şampiyon Sarınç Masterleri

Hamitköy Master Derneği tarafından, Hamitköy Spor Kulübüne hizmet etmiş merhum başkan, yönetici ve futbolcular anısına geleneksel olarak gerçekleştirilen anı turnuvası tamamlandı.

Tek maç eleme usulüne göre oynanan turnuvada Hamitköy Master Takımı, Gaziköy Master Takımı, Çağakar Masterleri ve Sarınç Masterleri mücadele etti. Geçitkale Sahasında oynanan ve Alper Aligüllü, Mustafa Sezenay ile Mehmet Şengül hakem üçlüsünün yönettiği turnuvada Çağakar Masterleri, Hamitköy Master Takımını 4 – 1 mağlup ederek üçüncü oldu. Sarınç Masterleri ile Gaziköy Master Takımı arasında oynanan final maçında ise Sarınç Masterleri, Gaziköy Master Takımı’nı 4 – 0 mağlup ederek şampiyon oldu. Gaziköy Master Takımı futbolcusu Yakup Topkayalı 4 golle Hamitköy Merhumlar Master Anı Turnuvasının Gol Kralı oldu.


Hamitköy Merhumlar Master Anı Turnuvası ile “Esat Erdoğmuş (Hamitköy Spor Kulübü fahri başkanı), Ahmet Beysoydan, Raif Mesda, Tegi Kalfa, İsmet Latifoğlu, Mustafa Hacımusa, Kemal Nalbant, Asaf Cemal, Özgün Özzeki, Yusuf Çoban, Yusuf Çocuk, Adnan Bostancı, Rasım Okşaner, Erol Buba,  Gürsel Altınöre, Tuncer Dağaşaner ve Mustafa Sakallı (Hoca)” anıldı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar