Spor

Hakemlerimiz seminerde


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun Girne Grand Pasha Hotel’de gerçekleştirdiği “2016-2017 Sezonu MHK Yaz Semineri”nin açılışı dün yapıldı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK), Üst, A, B ve Yardımcı Hakemler olarak toplam 52 hakemin katılımıyla Girne Grand Pasha Hotel’de gerçekleştirdiği “2016-2017 Sezonu MHK Yaz Semineri”nin açılışı, dün yapıldı.

Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, Konuşmalar, Plaket Takdimi ve Kokart Töreni ile başlayan seminer TFF-MHK Üyesi Ahmet Erdoğan’ın Değişen Oyun Kuralları konulu semineri ile devam etti.

KTFF Eğitim Birimi Üyesi Osman Emiroğlu Stres Yönetimi, KTFF Eğitim Birimi Üyesi Nazım Burgul ise Yönetim Psikolojisi konularında hakemleri bilgilendirdi.

Seminerin dünkü bölümü akşam yapılan antrenman ile tamamlandı.

Seminere, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Türkiye Futbol Federasyonu MHK Üyesi Ahmet Erdoğan, Türkiye Futbol Federasyonu İletişim ve Dış İlişkiler Müdürü İlker Uğur ve İstanbul Bölgesi Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği eski Başkanı Ahmet Şahin davetli olarak katıldı.

Dün açılışı yapılan seminerde Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ve yönetimi ile Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu, Türkiye’den gelen davetlilere plaket takdim etti.

Seminer bugün sona erecek.

Seminerde günün programı şöyle:

Saat                       Aktiviteler

07.30-10.00        Vücut Kitle Endeksi Ölçümleri

10.00-10.30        Ölçüm Dönütleri ve Sporcu Beslenmesi (Uzm. Diy. Kamil Dağcılar)

11.00-11.45        Elle Oynamalar, Video Test (MHK Üyesi, Derviş Atakan)

12.00-12.30        Ofsayt (MHK Üyesi, Arif Sunisi)

14.00-15.00        Değişen Oyun Kuralları, Soru – Cevap  (MHK Üyesi, Derviş Atakan)

15.30-16.15        Talimatlar (MHK Başkanı, Sadık Özbilgehan)


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı