Hakemlerimiz kampa girdi   - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
FutbolSpor

Hakemlerimiz kampa girdi  

 

KAMP DÜN BAŞLADI: Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun birlikte organize ettiği yeni sezon öncesi hazırlık kampı dün Çanakkale’de start aldı

 


TOPLANTI YAPILDI: Hakemlerimiz kampın ilk gününü antrenmansız geçirirken, tesislerde Merkez Hakem Kurulu tarafından bir toplantı gerçekleştirildi. Hakemlerimiz bugün günü çift idman ile değerlendirecek

 

Necmi USAL (KTSYD/Çanakkale)

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK) birlikte organize ettiği yeni sezon öncesi hazırlık kampı dün Çanakkale’de başladı.

Kafile sabah 06.00 seferiyle adadan ayrılarak İstanbul’a gitti, daha sonra da uzun bir otobüs ve gemi yolculuğunun ardından Çanakkale’ye vararak 18 Mart Üniversitesi’ne bağlı Dardanos Spor Tesisleri’nde kampa girdi.

HAKEM 2 - Copy copy

Toplantı yapıldı

Hakemlerimiz kampın ilk gününü antrenmansız geçirirken, saat 18.30’da tesislerde Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda MHK Başkanı Sadık Özbilgehan ve Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD) Başkanı Niyazi Nizam hakemlere kısa bir konuşma da gerçekleştirdi. Hakemlerimiz bugün günü çift idman ile değerlendirecek.

Hakemlerin Çanakkale’deki kampında kafilede Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu ile KTFF 1. Başkanvekili Ali Karavezirler de yer alıyor.

 HAKEM 3 - Copy copy

Nizam: Amacımız birlik ve beraberliği arttırmak

Kampın ilk gününde görüşlerini aktaran Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, “Sabahın erken saatinden beri uzun ve yorucu bir yolculuğun ardından Çanakkale’ye vardık. Özellikle ilk etapta bizim için kamptan daha ötesi birlik ve beraberliği sağlamak. Bu kamp sürecinde birlik ve beraberliğin yanında fiziki gücün de artırılmasına ve yeni kurallar ışığında eğitim çalışmalarımıza yer vereceğiz. Bununla beraber Çanakkale Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ile buluşup aramızdaki bağları güçlendireceğiz. Bu kampın gerçekleştirilmesinde Çanakkale Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği‘nin büyük katkısı var. Ayrıca Sayın Ahmet Şahin’in TFF’ye ait 2 otobüsü bizim için ayarlaması bizim için tarif edilemez bir mutluluk. 21 Ağustos’a kadar burada en iyi ve verimli bir şekilde kamp yapmak istiyoruz. Hem moral hem motivasyon hem de fiziki olarak en iyi şekilde kampımızı gerçekleştirip lige hazırlanacağız. Kamptaki esas amacımız gencinden tecrübelisine kadar tüm hakemlerimizin birlik ve beraberliğini hat safhaya çıkarmak’’ şeklinde konuştu.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar