Magazin

Güzeller Kıbrıs’a çıkartma yaptılar


 

10. SU DÜZENLENİYOR: Girne Rocks Hotel ana sponsorluğunda bu yıl 10.kez yapılacak olan Miss Fashion TV 2016 Güzellik Yarışması için geri sayım başladı. Yarın gece Rocks Hotel’de yapılacak olan yarışma için kırk ülkeden güzeller Kıbrıs’ta bir araya geldiler. ÖZEL PARTİYE KATILDILAR: Kırk ülke  güzeli  Kıbrıs’ın ilk ve  tek AVM’si olan 1001 Airport Mall’da düzenlenen özel partide ise yorgunluk attılar.

[dropcap style=”circle” bgcolor=”#0065ad”]O[/dropcap]n yıldır aralıksız olarak yapılan Miss Fashion TV 2016 Güzellik Yarışması bu yıl da  Girne Rocks Hotel ana sponsorluğunda yapılıyor.

Kırk ülkeden güzellerin katılımı ile son yedi yıldır Kıbrıs’ta yapılan ve Kıbrıs’ın uluslararası alanda büyük  tanıtımını yaptığı yarışma için hazırlıklar bütün hızıyla devam ediyor. Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın ev sahipliği yaptığı ve Vizyon Production Atilla Kaplakarslan’ın koreografisini, Ceren El Roman’ın sanat yönetmenliğini, Arif Işık ve Petek Makal’ın ise genel koordinatörlüğünü üstlendikleri yarışma için Fashion TV’nin sahibi Michel  Adam’da Kıbrıs’a geliyor.

Güzeller Kıbrıs’a çıkartma yaptılar (3)

AVM’de pasta kestiler…

Fashion TV güzelleri bir süredir Girne Rocks Hotel’de oldukça yoğun geçen kamp çalışmaları arasında çeşitli aktivitelere de katılıyorlar. Güzeller Kıbrıs’ın ilk ve tek AVM’si olan 1001 Airport Mall AVM’nin birinci kuruluş yıldönümü için düzenlenen özel partiye de katıldılar. Partide AVM’nin sahibi Nevzat Özel-Nazım Özel çifti ve genel müdür Mehmet Akalın-Gülden Akalın ile pasta kesen güzeller daha sonra da mağazaları gezip alışverişin yanı sıra Türk mutfağının ünlü yemeklerini tatma imkanı da buldular. Bazı güzeller ise döner keserek objektiflere poz verdiler. Güzellerin AVM de gezileri ise Kıbrıslılar tarafından ilgiyle takip edildi.

Güzeller Kıbrıs’a çıkartma yaptılar (2)

Ceren El Roman yarışmanın sanat yönetmeni…

Eşi Rafet El Roman ile boşanacakları dedikodusu çıkan Ceren El Roman’da Kıbrıs’ta babası Atilla Kaplakarslan’a destek olmak için yarışmanın sanat yönetmenliğini yapıyor. Yarışmacı kızlarla tek tek ilgilenen Ceren El Roman sahne üzerindeki planlamayı yapıyor. Ceren, yarışmanın yayını için için gelen Fashion TV ekibinin de dikkatini çekti.

 Başa dön tuşu