Gündeş yerinde durmadı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 20, 2024
Magazin

Gündeş yerinde durmadı

Konserin başında ünlü sanatçı Ebru Gündeş, otelin kongre merkezini dolduran hayranlarına kendisini izlemeye geldikleri için teşekkür ederek, “Umut ediyorum ki, sizlerin sayesinde çok güzel bir gece olacak. Alkışlarınız ne kadar çok olursa sahnede o kadar çok kalacağım. Biz alkışı çok seven bir milletiz” dedi.

Repertuvarında fantezi ve arabeskin yanı sıra Türk sanat müziği ve pop parçaları da bulunan Ebru Gündeş, özellikle kadın hayranlarının büyük ilgisini çekti. Güzel şarkıcı, pırıltılar saçan şık elbisesi, dansları ve yüksek enerjisiyle beğeni kazandı.


Şarkılarının çoğuna kadın dansçıların eşliğinde seslendiren Gündeş, onlara eşlik etmeyi de ihmal etmedi.
Kadın hayranları, Gündeş ile hatıra fotoğrafı çektirmek için büyük çaba harcadı. Birçok parçasını seyircileriyle birlikte seslendirdi.

Sahnede yaklaşık iki saat kalan Gündeş,  aralarında; “Demir Attım Yalnızlığı, Aldırma, Tanrı Misafiri, Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda” gibi sevilen şarkılarının da yer aldığı zengin bir konser sundu.
Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Onno Tunç, İbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay’ın da sevilen şarkılarını seslendiren Gündeş, seyircilerden gelen yoğun istek üzerine “Aldırma Deli Gönlüm” isimli şarkısını iki kez söyledi.

Fotoğraflar: Mustafa Şenal

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar