Magazin

“Günahkar hazlarım yüzünden böyleyim”

Şimdilerde 'Sin City – Günah Şehri' filminin devamı niteliğindeki 'Sin City: A Dame to Kill For' ile gündemde olan ABD'li oyuncu Jessica Alba, Maxim dergisi için objektif karşısına geçti.

Bugüne kadar birçok kez dünyanın en güzel kadını seçilen Alba, verdiği kışkırtıcı pozların yanı sıra samimi açıklamalarda da bulundu.

33 yaşındaki iki çocuk annesi Alba, dış görünüşünü nasıl değerlendirdiği sorusuna karşılık fiziksel görünümünden gayet memnun olduğunu ancak geçmişte düzenli olarak dans ettiği dönemlerde kendisini çok daha güzel bulduğunu söyledi.

Bu konuda arkadaşlarının da kendisiyle hemfikir olduğunu ifade eden güzel oyuncu, 'Arkadaşlarım bana her zaman 'Dans ettiğinde daha güzel görünüyorsun. Bunu daha sık yapmalısın' diyorlar' şeklinde konuştu.

Formunu korumasına rağmen kendisinin de herkes gibi karşı koyamadığı 'günahkâr' hazları olduğunu söyleyen güzel oyuncu, 'Ayrıca benim de bazı günahkar hazlarım var. Meksika yemeklerine ve tekilaya dayanamıyorum.

Bunlara düşkünlüğüm de fiziğimin eskisi kadar iyi olmamasında etkili sanırım' dedi. Yapımcı Cash Warren ile 2008 yılında dünyaevine giren Alba'nın bu evlilikten de Honor ve Haven adında iki kızı var.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı