Görkemli düğünde geceye damgasını vuran olay! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Görkemli düğünde geceye damgasını vuran olay!

Ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Sait Halim Paşa yalısında evlendi.Fahriye Evcen’in giydiği gelinlik ve yaptırdığı ‘gelin başı’ oyuncu Neslihan Atagül’ün gelinliği ve saç modeliyle bire bir aynı olması dikkatlerden kaçmadı.

‘Çalıkuşu’ dizisindeki arkadaşlıkları aşka dönüşen ve 3.5 yıldır birlikte olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, dün akşam Sait Halim Paşa Yalısında gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girdi.Törene saatler kala yalıya deniz yoluyla gelen çift, düğün saatine kadar hazırlıkları bizzat kontrol etti.

KEMAL DOĞULU VE NESLİHAN ATAGÜL DÜĞÜNE GELMEDİ
İkilinin düğüne katılmayacağı, daha önce yaptıkları açıklamalardan da anlaşılmıştı.
O açıklamalardan sonra davet edilip edilmedikleri ise bilinmiyor.


5745ers

GECEYE DAMGA VURAN BÜYÜK AYRINTI
Güzel oyuncu Fahriye Evcen’in giydiği gelinlik bir anda düğünün tamamen önüne geçti.Fahriye Evcen’in seçtiği gelinliğin, Neslihan Atagül’ün evlenirken giydiği gelinliğin tamamen aynısı olduğu görüldü. Bunun yanı sıra, Fahriye Evcen’in saç stili bile davetlilerin aklına Neslihan Atagül’ün “gelin başını” hatırlattı.

fahriyer

FAHRİYE EVCEN DÜĞÜNDE 3 GELİNLİK DEĞİŞTİRDİ
Fahriye Evcen, Burak Özçivit ile nikah kıyılırken, Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzer bir gelinlik giydi. Daha sonra saten gelinlik giyen Evcen en sonda da başka bir modelle davetlilerin karşısına çıktı.MALDİVLER’E UÇTULAR
Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar kıyarken, damadın şahitliğini yapımcı Timur Savcı, gelinin şahitliğini ise Banu Savcı yaptı. Sait Halim Paşa Yalısında diller destan gerçekleşen düğüne sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı. Özçivit ve Evcen çifti düğün sonrası balayı için Maldivler’e uçtu.

brk44
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar