Gönlünde yatan erkeği açıkladı! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Magazin

Gönlünde yatan erkeği açıkladı!

Her ikisi de çok genç her ikisi de küçük yaşta şöhret oldu. İnişli çıkışlı ilişkileri ile Hollywood’un en konuşulan çiftlerinden biri de genç sevgililer Selena Gomez ve Justin Biber’dı. Çift bir süre önce yollarını ayırarak ilişkilerini sonlandırırken hala magazin basınında yaşadıkları olay oluyor.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; Ellen DeGeneres'in programına konuk olan 20 yaşındaki Selena Gomez herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.


Pazar günü düzenlenen MTV Film Ödülleri töreninde Brad Pitt'in kendisiyle görüşmek istediğini anlatan Selena Gomez, yakışıklı aktör Pitt'i gördüğünde inanılmaz heyecanladığını söyledi.

Brad'in kendisiyle törenden sonra kuliste görüşmek istediğini duyduğunda masanın altına girip 2 dakika boyunca orada durduğunu anlatan Gomez, Brad Pitt'in çok hoş bir insan olduğunu ifade etti.

Ünlü aktörün çocuklarına götürmek için kendisiyle fotoğraf çektirmek istediğini belirten Selana Gomez, Brad Pitt bunu isterken kendisinin de ona hayran olduğu için bu fotoğrafı çektirmeyi kabul ettiğini açıkladı.

Gomez'in açıklamalarından sonra programın sunucusu DeGeneres konuyu Justin Bieber'a getirdi ve ''Zor olmalı, herkes sizi bir çift olarak görüyordu ve artık beraber değilsiniz. Sormak zorundayım, iyi misiniz? Mutlu musunuz?'' sorusu üzerine Gomez, ''Çok mutluyum. Düşünsenize Brad Pitt ile tanıştım. Harika bir duydu'' şeklinde cevap vererek Bieber sorusunu es geçti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar