FutbolSporSürmanşet

Gol krallığında John Ebuka Okoye önde


K-Pet Süper Lig’de 2019-2020 sezonunun bitmesine 6 hafta kala gol krallığı yarışında zirvede John Ebuka Okoye yer alıyor.

Geride kalan 24 hafta sonunda Yenicami forveti John, attığı 30 gol ile en yakın takipçisi olan Ebimobowei Peter’in 7 gol önünde yer aldı.

Gol krallığı yarışında ilk 10’a girebilen tek yerli isim ise attığı 13 gol ile Lefke’nin yıldızı Kasım Tağman oldu.

Gol krallığı

JOHN EBUKA OKOYE
Yenicami AK
30
EBIMOBOWEI PETER
Mağusa Türk Gücü
23
EMMANUEL MBAH
Merit Alsancak Yeşilova
17
EVANONYA KOSSI ADETU
Baf Ülkü Yurdu
16
SERGE ABAKA
Yenicami AK
15
DINOPETER JUDE AIRAODION
Mağusa Türk Gücü
13
BILL OSMAN BEYZA
Merit Alsancak Yeşilova
13
JOHN OKOLI
Göçmenköy İYSK
13
KASIM TAĞMAN
Lefke TSK
13
ISMAEL KONE
Cihangir GSK
13
ONYEKACHI OKAFOR
Küçük Kaymaklı TSK
12
REMZİ BETMEZOĞLU
Türk Ocağı Limasol
12
BILLY MICHAEL
Doğan Türk Birliği
11
MEHMET ALTIN
Yenicami AK
10
JONATHAN WESTON
Doğan Türk Birliği
9
OSITA OBIEKWE
Küçük Kaymaklı TSK
9
MUSA ŞANLIER
Cihangir GSK
9
AKSEL KAPTANOĞLU
Girne Halk Evi
8
DEBOLA OGUNSEYE
Binatlı YSK
8
MOSES IBUKUN AKINADE
Binatlı YSK
8
BADARA NABY SYLLA
Gönyeli SK
8
MUSTAFA YAŞINSES
Çetinkaya TSK
8
FELIX OBADA
Gönyeli SK
7
HASAN AKKUYU
Hamitköy ŞHSK
7
HASAN CELİL EVREN
Yenicami AK
7
UĞUR NACİ GÖK
Mağusa Türk Gücü
7
ŞENOL ŞÖFÖR
Mağusa Türk Gücü
7
ADEOLA LANRE RUNSEWE
Baf Ülkü Yurdu
7
YILMAZ ŞİPAL
Lefke TSK
7
YASİN DOĞAN
Merit Alsancak Yeşilova
6
BURAK KOÇAR
Merit Alsancak Yeşilova
6
ESİN SONAY
Girne Halk Evi
6
ARİF UYSAL
Mağusa Türk Gücü
6
ÖZGÜR ONGUN
Yonpaş Dumlupınar TSK
6
ESOSA IROGUE
Lefke TSK
5
OHA JESUTEKEVWE
Türk Ocağı Limasol
5
ERAY OSMAN HALİL
Gönyeli SK
5
YASİN KURT
Mağusa Türk Gücü
5
ÜNAL KAYA
Mağusa Türk Gücü
5
MEHMET GÖKTAŞ
Yenicami AK
5
HASCAN KIRMAZ
Yenicami AK
5
YANKI AKTÜL
Baf Ülkü Yurdu
5
CEVDET GÜRSEL ALICI
Baf Ülkü Yurdu
4
QUINCY OSEI
Merit Alsancak Yeşilova
4
AHMET HATAY
Göçmenköy İYSK
4
TALAT DAĞER
Düzkaya KOSK
4
DRISSA KEITA
Düzkaya KOSK
4
MEHMET NEŞE
Binatlı YSK
4
BEHNAM HABIBI
Binatlı YSK
4
ERIC AGYEI
Cihangir GSK
4
DONATUS JOSEPH EDAFE
Cihangir GSK
4
HAKAN KARACAOĞLU
Çetinkaya TSK
4
YAĞIŞ GENÇAY
Gönyeli SK
4
SABRİ SELDEN
Gönyeli SK
4
RAİF SELDEN
Gönyeli SK
4
KENAN OSHAN
Doğan Türk Birliği
4
SELİM SAYGI
Doğan Türk Birliği
4
RASAQ AKANNI ADEGBITE
Doğan Türk Birliği
3
TOYKAN HACET
Çetinkaya TSK
3
JAMES AKPAMA OBONGHA
Çetinkaya TSK
3
HASAN ULUKÖK
Yenicami AK
3
OCRAN IDAN
Türk Ocağı Limasol
3
ADİL YALÇIN UÇAR
Mağusa Türk Gücü
3
ALİ AVCISOYU
Türk Ocağı Limasol
3
RİFAT HACIARİFOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
3
BARKIN ÖZAŞIK
Küçük Kaymaklı TSK
3
MEMDUH SARIOĞLU
Merit Alsancak Yeşilova
3
KENNETH NGWOKE
Göçmenköy İYSK
3
MUAMMER TİP
Binatlı YSK
3
PRINCE BOATENG
Gençlik Gücü TSK
3
NYANGUILA KALONJI
Gençlik Gücü TSK
3
ALİ ÖZTÜRK
Cihangir GSK
3
IKECHUKWU OKORIE
Lefke TSK
3
CANDY AGBANE
Lefke TSK
3
NURETTİN GECEKUŞU
Cihangir GSK
2
VAKKAS KAYNARCA
Merit Alsancak Yeşilova
2
İLYAS NİYAZİ
Merit Alsancak Yeşilova
2
ÖMER ENGİN GÜL
Göçmenköy İYSK
2
SEMİH ÜNALDI
Lefke TSK
2
MUSTAFA SALK
Merit Alsancak Yeşilova
2
KADİR ÇETİNKAYA
Göçmenköy İYSK
2
BEKİR YILDIZ
Düzkaya KOSK
2
AZİZ ÖZSAKALLI
Bostancı Bağcıl SK
2
JUSTİCE AMENYAGLO
Bostancı Bağcıl SK
2
SERKAN KARAOĞLAN
Binatlı YSK
2
BERKEM KORBAY
Binatlı YSK
2
LEVAN INGOROKVA
Türk Ocağı Limasol
2
AMINU MOHAMMED IBRAHIM
Yenicami AK
2
HÜSEYİN SADIKLAR
Yenicami AK
2
MEHMET GÜRLÜ
Mağusa Türk Gücü
2
HALİL UÇAR
Mağusa Türk Gücü
2
CEYLAN TANERİ
Çetinkaya TSK
2
MUSTAFA ÇELİK
Hamitköy ŞHSK
2
BAHADIR GÖÇBEN
Küçük Kaymaklı TSK
2
YUSUF ÖZBAHAR
Küçük Kaymaklı TSK
2
TANER BİNGÖLLÜ
Küçük Kaymaklı TSK
2
ADENIYI ALLEN ASSOGBA
Çetinkaya TSK
2
AHMET SÖNMEZ
Doğan Türk Birliği
2
SERHAN ÖNET
Doğan Türk Birliği
2
SERCAN DEMİRMAN
Doğan Türk Birliği
2
KAHRAMAN DÖNMEZ
Gönyeli SK
2
ŞAHİN ŞEKER
Esentepe KKSK
1
MEHMET BARKINAY
Gönyeli SK
1
TUFAN GENÇAY
Gönyeli SK
1
ALİ SAVAŞAN
Doğan Türk Birliği
1
BERKEM NURDAL
Küçük Kaymaklı TSK
1
ERAY VUDALI
Hamitköy ŞHSK
1
AGİT ALTAN
Hamitköy ŞHSK
1
MICHAEL MAHMUT ÇAYIRCI
Hamitköy ŞHSK
1
BROULAYE CAMARA
Hamitköy ŞHSK
1
TANER ATEŞ
Hamitköy ŞHSK
1
DOĞUKAN DEMİRMAN
Çetinkaya TSK
1
NEVZAT DURAN
Mağusa Türk Gücü
1
HERVE AMANI
Mağusa Türk Gücü
1
MEHMET EROL
Mağusa Türk Gücü
1
FIRAT ERSALAN
Yenicami AK
1
TANSEL EKİNGEN
Yenicami AK
1
SÜLEYMAN AKSAÇ
Gönyeli SK
1
ALİ ÖZBAHAR
Türk Ocağı Limasol
1
DENİZ KURTAY
Türk Ocağı Limasol
1
İBRAHİM HALİL KARADAL
Türk Ocağı Limasol
1
BİLAL CEYLAN
Türk Ocağı Limasol
1
DOĞUKAN ALTUNTAŞ
Türk Ocağı Limasol
1
İLKER İNCELER
Türk Ocağı Limasol
1
MUSTAFA SÜZGEN
Binatlı YSK
1
ÜMİTCAN BABAHAN
Gençlik Gücü TSK
1
TAYFUN DOĞAN
Gençlik Gücü TSK
1
ERDOĞ BARKINAY
Gençlik Gücü TSK
1
RAİF DENKTAŞ PEHLİVAN
Gençlik Gücü TSK
1
ERİN ULUÇLAR
Gençlik Gücü TSK
1
YUNUS KALAYCI
Düzkaya KOSK
1
SALİH ZENCİRKIRAN
Düzkaya KOSK
1
AHMET CAN TEMEL
Düzkaya KOSK
1
KAHO YANNICK STEPHANE
Düzkaya KOSK
1
HÜSEYİN TÜRCAN
Düzkaya KOSK
1
AUGUSTIN GILLES BINYA
Düzkaya KOSK
1
KEMAL VARAN
Binatlı YSK
1
CENKAY YARIŞAN
Binatlı YSK
1
BAYRAM ÖZGÜM
Binatlı YSK
1
ABDULLAH UMUT
Binatlı YSK
1
EMRE NAZİK
Küçük Kaymaklı TSK
1
SALİH SAY
Girne Halk Evi
1
HASAN YANAROĞLU
Düzkaya KOSK
1
AHMET KARAL
Düzkaya KOSK
1
KEMAL UÇANER
Göçmenköy İYSK
1
MUSTAFA VARDİ
Merit Alsancak Yeşilova
1
ARMSTRONG CHIGOUE CHIDI
Lefke TSK
1
ERKAN NEVAL ESENGÜL
L. Gençler Birliği SK
1
ERDOĞAN MURAT
L. Gençler Birliği SK
1
EMİN ATABEK
Merit Alsancak Yeşilova
1
ATANDA OGUNGBE
Baf Ülkü Yurdu
1
HÜSEYİN HÜRBEN
Cihangir GSK
1
ZİHNİ TEMELCİ
Cihangir GSK
1
ARDAHAN ORBAY
Dikmen Gücü SK
1
TURGUT KAÇAR
Yonpaş Dumlupınar TSK
1


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı