Magazin

Gizem’li Köşe50. yaş kutlaması


Birinci Medya Grubu Direktörü Ertan Birinci 50. Yaş mutluluğu yaşıyor. Ailesi ve dostlarıyla yeni yaşını kutlayan Ertan Birinci, sosyal medyada da kendini unutmayanlara şu yazı ile teşekkür etti:
“Bugün ailem sevenlerim dostlarım ve arkadaşlarım beni çok mutlu ettiler… Binlerce kutlama mesajı aldım. Ve içi dolu dolu çok güzel şeyleri ifade eden mesajlar.. Bütün gün gözümün önünden DÜNLER geride kalan YILLAR geçti…. O yıllarda ne ifade ettiğimi belirten ve tespitlerine çok değer verdiğim dostlarımın beni onurlandıran mesajları da geldi..Yarınlar için yeni projeler ve hedefler için teşvik oldu destek oldu.. Sevgiyi sevilmeyi hissettim… Zenginliğin değil varlıklı olmanın ne büyük bir önemi olduğunu gördüm. Size . hepinize bu iletişim çağında bir şekilde bana ulaşan ve hayatıma dokunan herkese içten teşekkür ederim.. Hep hayatım da kalın ve dokunun.. Çünkü hayat size dokunanlarla varlıklı olduğunuzu hissettirir… Teşekkür Ederim … İyi ki doğdum, iyi ki doğdunuz… İyi ki varız”

***
Çağatay’ın yeni hobisi

Son olarak Delibal filmi ile seyirci karşısına çıkan Çağatay Ulusoy fotoğrafçılığa merak sardı. Yakışıklı oyuncunun elinde fotoğraf makinesi ile görüldüğü fotoğraf Instagram takipçileri tarafından da beğenildi.

***
Başarılı iş adamları unutulmadı

“En İyiler” geçtiğimiz hafta sahiplerini bulmuştu. İş dünyasından sanat magazin camiasına kadar başarılı isimler ödüllendirildi. Bu gecede ödül alan isimlerden Akan Oza ve Levent Özerdağ da vardı.
Akan Oza, “yılın kariyer ve başarı ödülü”nü alırken, Levent Özerdağ da “Yılın en başarılı iş adamı” ödülüne layık görüldü. İkisinin de başarılarının daim olmasını dileriz.

***

Selfie çekti

Türkiyeli ünlü sanatçı Ferhat Göçer geçtiğimiz hafta gerçekleşen ödül töreni için adamızda bulunan isimlerdendi. Göçer gecede selfie çubuğu kullanarak bol bol fotoğraf çekti.

 

***
'Bekarlığa hoş geldin partim”

 

Türkiyeli ünlü model ve oyuncu Ceren Hindistan, iş adamı Ümit Aslan ile aşk yaşamaya başlamış, bu birliktelikten Arya Rima adını verdiği bir de kızı dünyaya gelmişti. Evlenecekleri konuşulan çift sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Birlikteliği sırasında sosyal medya hesaplarını kapatan Hindistan, ayrılığın ardından hızlı bir geri dönüş yaptı. Ceren Hindistan birbirinden iddialı fotoğrafları takipçileri ile paylaştı. Ceren Hindistan bu fotoğrafın altına 'Bekarlığa hoş geldin partim. Şükürler olsun' notunu düştü.

Başa dön tuşu