Magazin

Gizem’li Köşe“Güzel yarınlar diliyorum”
Kıbrıslı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, geçtiğimiz gün sosyal medyada bu fotoğrafı paylaşıp satırlara içini döktı. Yarınlarla ilgili kaygı duyduğunu belirten Bazğıbağlı fotoğrafını şu sözüklerle paylaştı: “Yine gelecekle ilgili kaygı ile uyandığım bir Türkiye.. Şimdi de olası bir savaş korkusu? Allah'ım sen koru. Herkes için güzel yarınlar diliyorum”***
Dostuna destek oldu

Ülkemizin başarılı iş adamlarından akan Oza, sanatçı dostu Tuğba Özerk’e destek olmak için Türkiye’deydi. Akan, ameliyata girecek dostuna moral veme amacıyla hemen yanına koştu. Geçtiğimiz gün de ameliyata giren Özerk ameliyat sonrası instagram hesabından şu sözleri paylaştı:
"Ameliyatım çok başarılı geçti… Kendime geldim, hayat kaldığı yerden devam ediyor. Hepinizi cok seviyorum. Dua ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. En kısa zamanda görüşmek üzere…" notunu düştü. Şarkıcı, ameliyata girmeden önce ise şu açıklamayı yapmıştı: "Ankara'dayım, geçen sene geçirdiğim kazanın son izlerinden, ayağımdaki platinlerden kurtulmama saatler kala uyumadan önce yaşadıklarım geçti gözlerimin önünden… Her şey bir öğreti insana..”

***
Mor saçlı güzel

Kıbrılsı başarılı sanatçımız İnci Pars, şu sıralar oldukça yoğun çalışıyor. Sevenlerini de unutmayan güzel sanatçı emen hergün bir fotoğrafını çekip sevdikleri için paylaşıyor. Geçtiğimiz gün de güzel bir fotoğrafını paylaşan İnci’nin mor renkli lüleleri de dikkatlerden kaçmıyor.

***
Tarzını “ZA”ile konuşturuyor

Türkiye’nin ünlü ismi Deniz Akkaya tam bir ZA sever. Kıbrıslı ünlü modacımız Zerrin Akıncı’nın markası olan “ZA” tasarımları ile ekranlara çıkan güzel model ve sunucu, oldukça da beğeni topluyor

***

Üç silahşörler

Onlar Meril Restoran’ın üç silahşörleri adeta. Hafta sonları daimi olarak sahne aldıkları mekana renk getireni, konukları coşturan, piyanist İrfan, Burçin ve Fisun sevenleri için facebook sayfasından bu fotoğrafı paylaşıp, kendilerini dinlemeye gelelere de teşekkürlerini sunmuşlar

***
Elbise zamanı

Ülkemiz güzellerinden Mısra Kebapçı, elbise sezonunu açmış. Sosyal medyada bu güzel fotoğrafı paylaşan Mısra fotoğrafına da “Pantolonları  atıp,elbiseleri giyme vaktidir artık.” demiş.

***

Biraz da eğlence

Cratos Premium Hotel Halkla İlişkiler sorumlusu Cem Türegün, hafta içi hafta sonu demeden durmaksızın yoğun bir tempoda çalışıyor. Hal böyle olunca eğlenmeye de fırsat ancak iş aralarında kalıyor.
Port’un incisi Mad Club’ta dostlarıyla buluşan Türegün, iş stresini biraz olsun böyle atıyor…

Başa dön tuşu