Magazin

Gizem’li KöşeSosyal medyadan duyurdu
Oyuncu Yaşar Alptekin dünya evine girdi. İslami usullere göre yapılan törende Alptekin ve eşi dini kıyafetler giydi. Yaşar Alptekin, evlilik haberini sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.
Yaşar Alptekin Facebook hesabından, ”Allahın emrine uyduk. Mutlu bir yuva kurduk Allah'tan saadet diliyoruz. Nikahımıza teşrif edenlerden Rabbim razı olsun” paylaşımını yaptı.


***
Rüzgar  yeni imajıyla dikkat çekti

Rüzgar Erkoçlar önceki gün Nişantaşı'nda kız arkadaşıyla objektiflere takıldı. Modaya uyup sakallarını uzatan Erkoçlar , objektiflerden kaçmadı

***
West tasarımı  1200 TL

Kim Kardashian’ın eşi olan rap yıldızının Adidas markası için tasarladığı ürünleri satın alan Ural, Shopigo mağazasında 8 bin TL’lik alışveriş yaptı. West’in  tasarladığı ayakkabı koleksiyonundan satın almak isteyenler Nişantaşı’ndaki mağazanın önünde kuyruk oluşturdu. Türkiye’de bin 200 TL’den satışa sunulan ayakkabılara futbolcular Mario Gomez ve Mehmet Topal da ilgi gösterdi.

***
Lüks arabalarını ve uçağını sergiledi

Amerikalı boksör Floyd Mayweather, ringteki başarısı kadar yaşamıyla da gündemden düşmekten bilmiyor. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ringteki başarısı kadar konuşuluyor. 2012 yılında kazandığı 85 milyon dolar ile Tiger Woods'u bile tahtından eden Mayweather, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile olay yaratıyor.
Yaklaşık 140 milyon dolar serveti olduğu söylenen ünlü boksör, lüks arabaları, malikaneleri ve yaptığı inanılmaz harcamalarla internette en çok konuşulan ünlüler arasında yer aldı.

***

***

Hayriye “Karabiberim” dedi
Geçtiğimiz hafta sonu Vuni Palace’da sahne alan Ortaç yine fırtınalar estirdi. Konser öncesi de H&V ajans mankenleri güzel bir defile ile geceyi renklendirdi.
Konser öncesi bir araya gelen Vurdu ve Ortaç, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Vurdu fotoğrafı “Karabiberim” diye paylaştı

Başa dön tuşu