Magazin

Gizem’li Köşe


Pınar’ın acı günü17 yaşında annesini kaybeden oyuncu Pınar Altuğ, bu kez anneannesinin ölümüyle sarsıldı. Duygularını Twitter üzerinden dile getiren Altuğ, sayfasına "Canım anneannem… Tontonum.. Ailemizin çınarı… Çok hakkın var üzerimde. Şimdi melek oldun, kızına kavuştun. Ben senden öğrendiklerimi yapacağım ve sana söz veriyorum hem torununa, hem de bütün aileye iyi bakacağım. Sen de anneme iyi bak olur mu? Mekanın cennet olsun. Kraliçen…" notunu düştü.

***

Soyman’ın konserveleri

Türkiye’nin ünlü ismi Safiye Soyman, kendi salça ve turşularını kendileri yapıyor. “Kışlık turşu salça konservelerimi hazırlarken bahçemde şalvarımı çektim. Ellerimle her sene yaparım.” diyen Soyman,instagramda da paylaştı.

 

***
Feribotta sabah makyajı

Türkiye’nin ünlü modeli ece Gürsel sosyal medyada güzel bir fotoğrafını paylaştı. “Gözümü Yalova feribotunda açtım, yetmiyormuş gibi makyajımı da burada yaptım.  Ben Yalova'da gerçekleşecek olan, yine keyifli bir açılış için hazırım. Şimdi iskelede kahve keyfi… Hava mis gibi, yine benlik…  İnceden uçuyorum…  Evet feribota full makyaj ile renk getirmiş olabilirim sabah sabah…” demiş.

***
Binbir surat

Best Model of North Cyprus 2014 birincisi Erdal Özirfanoğlu, hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye’ye gidio Müjdat Gezen’de özel dersler alıyor. Sosyal medyadan da geri kalmayan Erdal , yüzünü şekilden şekle sokup kolaj yaparak paylaşmış.
 

***
Motivasyon dorukta

Adamızın köklü gruplarından SOS sosyal medyada oldukça ilgi çeken fotoğraflar paylaştılar. Kısa zamanda büyük beğeni toplayan fotoğrafa da  “Çatalköy’de çalışmalar süper geçiyor. Motivasyon dorukta” yazmışlar…

***
İşler güçler

Adamızın başarılı ajansı H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu, oldukça yoğun çalışıyor. Sosyal medyayı da aktif kullanan Vurdu, modeli ile fotoğrafını paylaşıp “işler güçler” yazmış. Eh biz de Hayriye’ye kolay gelsin diyoruz

Başa dön tuşu