Magazin

Gizem’li KöşeGüzellikleri biz yaratalım…


Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kızı ve kendinin bir fotoğrafını yayınlayan Fazıl Say’ın yazdıkları okumaya değer;
“Kızım Kumru ile İstanbul’da yaşamaktayız.  Kumru 10 yaşında. 5. sınıfa gidiyor. Ata binmeye meraklı.
Evde 2 köpek (Pasha ve Meggy ) ve birkaç kedimiz var. (Mesela; 111, Marki, Mişti) Büyük bir bahçemiz var; Adı “BACH-CHE”.(İki mühim adam) Ayda birkaç gün evdeyim. Onun dışında hep turnelerde… Her yıl 20-30 ülkede 100’den fazla konser.  Ve sordum çok;
Müzik yapmak nedir? İçinden geçenler? Çalmak? Ekmek? Biçmek? Huzur? Doğduğundan beri sıkılmış kurşun olmak? Uçmak? Kaçmak? Dalmak? İçerisi? Dışarısı? Hepsi?????????? Facebook’ta bugüne değin, 100’den fazla kültür sanat grubu kurdum. Bugün bu gruplara 300.000’den fazla insan üyedir.
Maalesef üç buçuk senelik bir maceradan sonra, asıl profilim heklendi ve kapatıldı.
En büyük hayallerim arasında, Kumru büyüdüğünde onunla beraber, büyük bir “Kültür ve Felsefe” festivali kurmak. Ege’de veya Akdeniz’de bir yerde. Datça, Bodrum. veya Patara’da olabilir.
Güzellikleri biz yaratalım…”

***
Tek taş yüzük?

Angelo Ajans sahibi Seniha Kanatlı geçtiğimiz gün bir organizasyonda hem sunuculuk yaptı hem de podyuma çıktı. Kanatlı’nın takmış olduğu tek taş yüzük de gözlerden kaçmadı. Yüzüğü fark edenler “acaba” demekten de kendini alamadı…

***
Kebap keyfi

Milletvekillerimizden Ersin Tatar, sosyal medyayı aktif kullananlardan biri. Tatar geçtiğimiz gün yeni açılan bir kebapçıda arkadaşı ile kebap keyfi yaptı. Bizler de kendisine afiyetler olsun diyoruz…

***
Adalı oldu

Uyuşturucu ile adamıza giriş yapmaya çalışırken yakalanan Türkiye’nin ünlü modacısı Barbaros Şansal, adamızda adeta tatil yapıyor. Halinden oldukça hoşnut olan Barbaros adamızda birçok da dost kazandı. Barbaros’u her etkinlikte görmeniz de mümkün. Geçtiğimiz gün güzellik yarışmasını izlemeye giden Barbaros adamızın güzel sesi İpek Amber’le birlikte çene çaldı.

***
Mutluluk tablosu

Adamızın başarılı modacısı Zerrin Akıncı geçtiğimiz akşam düzenlenen güzellik yarışmasını izleyenler arasındaydı. Akıncı ve eşinin katıldığı gecede çiftin mutluluğu da gözlerinden belliydi.

***

Yollara düşmüşler…

 


Yaşamını İstanbul’da sürdüren sanatçımız Fatih Ertür, kendi gibi başarılı sanatçı Sedef ile fotoğrafını paylaşıp “yine düştük yollara” notunu paylaşmış. Ertür TV 8’de yayınlanacak olan Rising Star’da vokal koçluğu yapacak.

Başa dön tuşu