Magazin

Girne’ye yeni bir lezzet durağı

Ünlü ciğerci Oktay Usta, yıllardır başarı ile sürdürdüğü kalitesini ülkemize taşıdı
Girne, yeni bir lezzet durağına kavuştu. Ünlü ciğerci Oktay Usta, yıllardır başarı ile sürdürdüğü kalitesini ülkemize taşıdı.
Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen görkemli bir organizasyonla Girne’de hizmete açıldı.Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’nün yaptığı açılışa katılan davetliler, restoranın lezzetli yemeklerine, kusursuz hizmetine ve şık konseptine hayran kaldı.

Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta

Nezih ortamıyla dikkat çeken ve damak tadına düşkünlerin vazgeçilmez mekanı olmaya hazırlanan “Oktay Usta” zengin menüsüyle de farkını ortaya koyuyor.

Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta

Başarılı işadamları Ezel Kaynak ve Oktay Ural direktörlüğünde hizmete sunulan mekanın müdürlük görevini ise yine bir başka başarılı isim Deniz Döndü Akur üstlendi.

Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta

Olgan Mustafa direktörlüğündeki Zarina Ajans tarafından yapılan açılışta konuklar, başarılı işadamları  Ezel Kaynak ve Oktay Ural’ı kutladı.

Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay UstaOktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay UstaOktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta Oktay Usta, Girne, magazin, Mersinli Ciğerci Oktay Usta Restoran, Oktay Usta

Başa dön tuşu