Magazin

Girne’de görkemli açılış


Ahmet VAMIK

Erdinç Gold Center ile Zen Pırlanta’nın yeni konsept mağazalarının açılışı dün Girne’de gerçekleşti. Türkiye’nin ünlü mankeni Şenay Akay’ın sunuculuğunu yaptığı açılışa çok sayıda seçkin davetli katıldı. Açılışta konuşmaların ardından Erdinç Kuyumculuğun geçmişini anlatan bir barkovizyon gösterisi yapıldı. Ülkemizin tanınmış işadamlarından Erdinç Küçükuncular’ın yarattığı Erdinç Gold Center markası ile Türkiye’nin dünyaca ünlü pırlanta markası Zen Pırlanta’nın bir arada sunulduğu konsept mağazanın açılışında KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, TC Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü birer konuşma gerçekleştirdi. 

Küçükuncular: Sizlerden aldığım güç ve enerjiyle çalışıyorum
Erdinç Küçükuncular, “Bundan tam 16 yıl önce Lefkoşa’da kuyumculuk hayatıma adım atmıştım. Kendime bu işi çok farklı yapacağıma dair söz vermiştim. Kıbrıs Türk halkını pırlanta ile buluşturan ilk kuyumcuyum. Sizlerden aldığım güç ve enerji beni her gün yeni bir adım atmaya mecbur kıldı” dedi.  Bugünlere tek başına gelmediğini belirten Küçükuncular, ailesini ve çalışma arkadaşlarını da yanına çağırarak onlara teşekkür etti.

Akça: Türkiye’nin önemli markalarının Kıbrıs’a gelmesi ülkenin prestijini artırıyor
Halil İbrahim Akça, “Türkiye’nin dünyada isim yapmış önemli markalarının Kıbrıs’a gelmesi benim için mutluluk verici bir gelişme. Böyle büyük markaların Kıbrıs’a gelmesi ülkenin prestijini ve kalitesini artırıyor. Bu yatırımların devam etmesini diliyorum” dedi.

Eroğlu: Erdinç Bey zaman içerisinde kendisini çok geliştirdi
Dr. Derviş Eroğlu, “Erdinç Kuyumculuk’un Lefkoşa’da ki ilk mağazasının açılışını da dönemin yeni Başbakanı olarak ben yapmıştım. O zamandan bu zamana Erdinç Bey kendisini çok geliştirdi. Küçük bir dükkandan büyük bir müteşebbis haline geldi. Bu başarısı için tebrik ediyorum” dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı