Gigi Hadid güzellik ve stil kurallarını anlattı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mart 28, 2023
Magazin

Gigi Hadid güzellik ve stil kurallarını anlattı

Son günlerin yükselen modeli Gigi Hadid, verdiği röportajda güzellik ve stil kurallarını anlattı.

Doğal güzelliği ve stiliyle dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki Hadid,’in öğütlerine kulak verin.

Özgüvenin sırrı parfüm
“Parfüm modunuzu ve davranışları değiştirdiğinizden dolayı çok önemli. Kişiliğinizi ortaya çıkardığı için parfümünüzle aranızda bağ olmalıdır. The Girl’de çalışırken parfümüm California’daki bahçemi hatırlattığı için onu çok seviyordum.”


the-girl-gigi-hadid-tommy-hilfiger-druni-perfumerias-julio-620x413

Abartmayın
“Abartmayın böylece sizde güzel duran şeyleri bulmanız daha kolay olur. Ve her seferinde farklı şeyler deneyin. Bir kere deneyip kendinizde nasıl durduğunu gördüğünüzde bir dahaki sefer daha da parlayacaksınız.”

Makyaj ürünlerine dünya kadar para yatırmak şart değil
“Çok fazla ucuz ürünüm var neden bu kadar çok para harcamak durumunda kalıyorsunuz ki? Maybelline maskaralarını ve rujlarını çok seviyorum ve St. Ives Apricot Scrub ürünlerini cildim için kullanıyorum.”

Kurtarıcım nude ruj
“Eğer hızlı bir makyaj yapma durumunda kalıyorsam nude rujlar kurtarıcı ürünüm oluyor. Daima yanımda taşıyorum böylece acil durumlarda işimi görüyor. Favorim Maybelline’in Nude Embrace ruju.”

gigiic

İlham alın
“Makyözüm Patrick Ta ile birlikte uygulamak istediğimiz görünüşlerin fotoğrafını ekran kaydı olarak birbirimize gönderiyoruz. İkimizde maceracı şeyler denemeyi seviyoruz bu yüzden ilham kayıtları tutmak çok eğlenceli oluyor. Aynı şeyi moda da yapıyorum. Setteyken stilistim Monica Rose’a bana ilhma veren resimler ve kombinler gönderiyorum.”

Uyku çok önemli
“Uyku çok önemli. Bu anahtar, çünkü uykumu almadığımda aradaki fark inanılmaz oluyor. Ürünlerde ise yüzümdeki ölü deriyi yok eden ve cildi temizleyen ürünler kullanıyorum. Aynı zamanda cildinizin hava alması için yüzünüzü nemlendirin.”

Rahat olmak pasaklı demek değildir
“Rahat olduğunuz şeyleri giymek şıklıktır, pasaklı olduğunuz anlamına gelmez. Benim stilim çok rahattır. Ben sokak tarzlarını çok seviyorum ama dışarı çıkarken bile spor taytımı ve üstüme de bir tunik giyiyorum. Bu uzunluklarının terslerini de yapabilirsiniz.”

Gigi-Hadid-

Moda hilesi
“Genellikle tek renkte giyinmeyi tercih ediyorum. Çok pürüzsüz, temiz ve akıcı görünüyor, aynı zamanda fotoğraflarda da oldukça iyi duruyor.”

Anahtar parçalar
“Deri botlar ve beyaz sporlar dolabımda yer alması gereken en önemli maddelerdir. Bu parçalarla istediğiniz her şeyi kombin yapabilirsiniz.”

Kendinizden bir şeyler katın
“Kıyafetlerime ilham aldığım özel vintage parçaları veya aksesuarları eklemeyi seviyorum. Mutlaka kendi küçük dokunuşlarınızı kıyafetlerinze eklemelisiniz.”

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar