Gençler şölenle coşacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Mayıs 28, 2024
Magazin

Gençler şölenle coşacak

LEFKOŞA’YA RENK KATACAKLAR:

  1. Cumhuriyet ve Gençlik Şöleni, 9 Kasım Cuma akşamı birbirinden güzel gösteriler, konserler ve sergilerle Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yaşanacak

Gençlik Dairesi, KKTC’nin 35. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde 9. Cumhuriyet ve Gençlik Şöleni düzenliyor. Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek şölen 9 Kasım Cuma günü, saat 18.00’de başlayacak.

Gençlik Dairesi Müdürü Şifa Çolakoğlu, dün düzenlediği basın toplantısında şölen hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Çolakoğlu, bu yıl 9. yapılacak şölenin 2 bölümden oluşacağını, şölenin bir bölümünün sergi ve atölye bölümü, diğerinin ise gösterilerden oluşacağını aktardı.


Şölen kapsamında gösteriler yapılacağını, ardından Grup Rast’ın konser vereceğini belirten Çolakoğlu, şölene diğer bölgelerden katılmak isteyenler için Girne’den 17.00, Gazimağusa’dan 16.30, Güzelyurt’tan 17.00, Dipkarpaz’dan 15.00, İskele’den16.30’da ücretsiz otobüsler kalkacağını kaydetti.

KKTC Telsim’in şölene iletişim sponsoru olarak katkı koyacağına dikkat çeken Çolakoğlu, şölene katılacak seyirciler arasından şanslı izleyicilerin çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayacağını söyledi. Çolakoğlu, şölene tüm gençler ve halkın davetli olduğunu sözlerine ekledi

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar