Magazin

Gençler şöhretin kapısını araladı
  “Model of Celebrity” yarışmasının KKTC finali, 1001 Airport Mall’da gerçekleşti
KOŞAR VE MAYIN BİRİNCİ OLDU:29 finalist dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı.  Erkeklerde Mustafa Mayın ile bayanlarda Ceren Koşar, “Model of Celebrity KKTC 2016” unvanının sahibi oldu. Enes Göl ve Tuğba Öter ikinci, Yunus Erhan ile İlayda Yücel ise 3’üncü seçildi

 

RENK KATTILAR:

Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstlendiği “Model of Celebrity” yarışmasının KKTC Finali’nde Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe de geceye şarkılarıyla renk kattıyarışma

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen “Model of Celebrity” yarışmasının KKTC finali, önceki akşam 1001 Airport Mall’da gerçekleşti.

Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı ve Koreograf Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan’dan oluşan “Model of Celebrity” jürisine final gecesi usta sanatçılar Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, manken Ece Gürsel, Ebru Güzel, Survivor Semih Öztürk, 1001 Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nazım Özel, 1001 Airport Mall Genel Müdürü Mehmet Akalın Girne Amerikan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Baskanı Memduh Erdal ve yarışmanın ana sponsoru Pilot Trading Cosmetica yetkilisi Ceyhan Hasan eşlik etti.
Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstlendiği geceye Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe şarkılarıyla renk kattı.

mdel

Finale, Merit Lefkoşa’da kampa girerek hazırlanan 29 finalist dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı.
Erkeklerde Mustafa Mayın ile bayanlarda Ceren Koşar, Model of Celebrity KKTC 2016 ünvanının sahibi oldu.

Enes Göl ve Tuğba Öter ikinci, Yunus Erhan ile İlayda Yücel ise Model of Celebrity KKTC 2016 3.’sü seçildi.

Geceye katılan basın mensupları tarafından seçilen “Model of Celebrity 2016 KKTC Basın Özel Ödülü”nü erkelerde Aytan Tosun, bayanlarda ise Ayşe Çağrıbeg elde etti.

MODEL1
Finalde 1’inci olan kadın ve erkek yarışmacıların Mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek Model of Celebrity Büyük Finali’ne katılacağı açıklanmıştı. Ancak MOC Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Model of Celebrity Türkiye finaline, sadece birincilerin değil, ikinci seçilenlerin de katılacağını açıkladı.

Gecenin sonunda düzenlenen after party ile tüm yarışmacılar ve jüri üyeleri geç saatlere kadar eğlendi.

Fotoğraflar :Mustafa ŞENAL

Başa dön tuşu