Magazin

Genç yeteneklere büyük fırsatJÜRİDE BURAY VE SİMGE VAR: Türkiye’nin en iyi sesini seçmek için bir kez daha kolları sıvayan “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nda jüri üyeleri arasında Buray ve Simge de bulunuyor
Vodafone FreeZone, Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere geçen yıl ilk kez düzenlediği “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”nı geleneksel hale getiriyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek yarışmaya 1 Mart’a kadar başvuru yapılabilecek. Müzik sektörünün deneyimli ismi Tarık Sezer ve ekibinin yapacağı ön elemenin ardından yarı final aşamasında halk oylaması ve jüri özel puanı ile toplam 10 finalist belirlenecek. Mayıs ayında düzenlenecek büyük finalin birincisine single çıkarma şansı sunulacakJüride Buray ve Simge yer alıyor

Son başvuru tarihi 1 Mart olan “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması”na bu yıl da 14-26 yaş arası gençler katılabilecek. Müzik sektörünün deneyimli ismi Tarık Sezer ve ekibinin yapacağı ön elemenin ardından yarı final aşamasında halk oylaması ve jüri özel puanı ile toplam 10 finalist belirlenecek. Mayıs ayında düzenlenecek büyük finalin birincisine single çıkarma şansı sunulacak. “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması 2019”un jüri üyeliğini Buray ve Simge yapacak.

En iyi ses halk oylamasıyla seçilecek

“Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması 2019”, Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, GNL Entertainment Kurucusu ve CEO’su Alp Çağrı Günal, Tarık Sezer, Buray ve Simge’nin katılımıyla Vodafone Park’ta düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Toplantıda verilen bilgiye göre “Vodafone FreeZone Son Ses Online Müzik Yarışması 2019”a katılmak isteyen gençler telefonlarını kullanarak şarkılarını kaydettikten sonra Acunn.com/FreezoneSonSes üzerinden videolarını yükleyip yarışmaya başvuracaklar. Tarık Sezer ve ekibi tarafından yapılacak ön eleme sonrası belirlenen 30 genç ses, FreeZone Stüdyo’da koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Her biri 15 kişiden oluşan 2 ayrı takıma ayrılacak olan bu gençlerin koçluk, tanışma ve performans videoları hem Acunn.com/FreezoneSonSes sayfasında, hem de FreeZone YouTube kanalında yayınlanacak. Acunn.com/FreezoneSonSes üzerindeki performanslar için halk oylaması ve jüri özel puanı ile eleme yapılmasının ardından toplam 10 finalist belirlenecek. Mayıs ayında yapılacak ve FreeZone YouTube ile TV8,5 kanallarından canlı yayınlanacak büyük finalde halk oylaması ile Türkiye’nin yeni genç sesi seçilecek.

 

Başa dön tuşu