Gelmiş geçmiş en iyi istifa dilekçesi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Dünya

Gelmiş geçmiş en iyi istifa dilekçesi

Gelmiş geçmiş en iyi istifa dilekçesi

İngiltere’nin Stansted havaalanında çalışan bir görevli işinden istifa ettiğini yetkililere bildirmek için ilginç bir yöntem seçti.

Göçmen bürosu için 4 yıldır çalışan Chris Holmes, 31. doğum gününde istifasını bir pastanın üzerine yazdı ve pastayı yöneticilerine gönderdi.


Holmes, istifasında ‘Yeni baba olmuş biri olarak hayatın ne kadar kıymetli olduğunu, zamanı kendini ve diğer insanları mutlu edecek şeylere harcamanın önemini şimdi anlıyorum. Bu sebeple, zamanımı ve enerjimi aileme ve kek yapmaya harcayacağım. İstifamı kabul edin. En iyi dileklerimle.’ yazdı.

Yöneticileri, istifa pastasını şaşkınlıkla karşıladı ancak pastanın tadına bakmayı da ihmal etmedi. Holmes’ün pastanın yanında resmi bir dilekçeyle de istifasını sunduğu belirtildi.

 

Chris Holmes, havaalanındaki işinin yanında birkaç yıldır kek yapmaya merak sardığını ve bundan sonra hayatını kek yaparak kazanacağını söyledi.

BBC’nin haberine göre, Holmes’ün pastalı istifası internette de ilgi gördü, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da viral olarak yayıldı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar