Geçitkale’ye de cimnastik salonu kazandırıldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 6, 2022
Spor

Geçitkale’ye de cimnastik salonu kazandırıldı

Geçitkale’ye de cimnastik salonu kazandırıldı

KKTC Cimnastik Federasyonu’nun 10 bin çocuğa ulaşma hedefiyle yürüttüğü çalışmalar sürerken, Geçitkale’ye de cimnastik salonu kazandırıldı.

Mesarya Yıldızları Cimnastik Derneği’nin antrenmanlarını yapmaya başladığı salonun açılış töreni gerçekleştirildi. Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu, Geçitkale’ye de cimnastik salonu kazandırılmasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:


“Kırsaldaki çocuklarımız için tüm imkansızlıklara rağmen güç birliği yaparak onlara hak ettikleri ortamlarda spor yapmalarına olanak sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geçitkale’de bulunan Sivil Savunma Teşkilatı’na bağlı alanın Cimnastik Federasyonumuzun kullanımına verilmesiyle birlikte, Geçitkale Belediyesi’nin desteği ve cimnastik federasyonumuzun katkıları ile çocuklarımıza güzel bir salon kazandırdık. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu güzelliğin oluşmasında destek vererek emeği geçen Sivil Savunma Teşkilat Başkanı Atilla Karaca ve ekibine, Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Öztaş ve ekibine, sponsorlarımıza, ailelerimize ve destek veren herkese çok teşekkür ederiz.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar