Magazin

Gecelerde “Altın Çağ” devri 

 

DJ UMUT ÖZSOY AÇILIŞ İÇİN GELDİ:

Girne’deki Port Cratos bünyesinde hizmet veren Cage Wonderland’ın “Golden Era” (Altın Çağ) sloganıyla hizmete gireceği bu geceki görkemli sezon açılışında İngiltere’den açılış için gelen başarılı DJ’lerimizden Umut Özsoy da kabine girecek

 

Port Cratos’un yaz gecelerinin vazgeçilmezleri arasında başı çeken Cage Wonderland, bu gece coşku dolu ve görkemli bir açılışla yaza merhaba diyecek. “Golden Era” (Altın Çağ) sloganı ile gerçekleşecek olan açılışta “Harikalar Diyarı”nın hayal alemlerine götüren konseptinin yanında birbirinden heyecan uyandırıcı şovlar ve birbirinden başarılı DJ’ler yer alacak.

Mekanın geçtiğimiz sezon DJ’liğini yapan Umut Özsoy da açılış gecesine özel olarak kabine girmek için İngiltere’den ülkemize geldi. Cage’i coşkuya boğacak olan Umut Özsoy açılışın ardından yine İngiltere’ye dönerek Londra gecelerini coşturmaya devam edecek.

Avrupa’nın odak noktası olmayı başaran ve dünyanın dört bir yanından misafirlerine kucak açan Cage Wonderland’ın açılış gecesine 3 binin üzerinde katılım olması bekleniyor.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı