FutbolSpor

Gaziveren, liderliğe oturduGaziveren, haftaya lider olarak giren Gayretköy’ü 1-0 mağlup ederek liderlik koltuğuna oturdu.
Haber: Gürsel KARAGÖZLÜBTM 2 lig 7 grupta, haftaya ikinci sırada giren Gaziveren, konuk ettiği lider Gayretköy’ü 52 dakikada Beşir Dağlık’ın attığı golle mağlup ederek 3 puanı alarak puanını 13’e çıkartarak liderliğe oturdu.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Gayretköy ise aldığı bu mağlubiyetle 3’ncü sıraya indi.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Denizli Bilal İyigün stadında, İsmail Ercan’ın yönettiği yardımcılıklarını Yusuf Bakar ve Emir Turalı’nın yaptığı karşılaşmada, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Ligi 7. Grupta mücadele eden Gaziveren ile Gayretköy Spor Kulüpleri karşı karşıya geldi.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Karşılaşmaya lider olarak çıkan Gayretköy, Dakika 52’de YasirDağlık’ın attığı golle karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrıldı. Gaziveren takımı aldığı 3 puanla liderliğe oturarak haftayı lider olarak kapattı.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Gayretköy aldığı bu mağlubiyetle, 7 puanla haftaya 3’nci sırada giren Mevlevi’nin Serhatköy’ü 6-0 mağlup etmesi ile puanını 10’a çıkarttı ve gol averajı ile Gayretköy’ün önünde ikinci sıraya oturdu. Gayretköy’de aldığı mağlubiyetle 3’ncü sıraya indi.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Karşılaşmanın son dakikasında Gaziveren futbolcusu GürbayYelkanat sakatlandığından Ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol, Gaziveren, Gayretköy, KTFF, futbol,

Başa dön tuşu