Galaxy S4'ün Türkiye fiyatı belli oldu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Ekonomi

Galaxy S4’ün Türkiye fiyatı belli oldu

Son dönemlerde rekabetin arttığı akıllı telefon pazarın da Galaxy S4’ün satış fiyatı da belli oldu. 27 Nisan’da satışı başlayacak olan Galaxy S4’ün satış fiyatı 2 bin lira olacak. Cihaz, Vodafone’da 36 ay kontratlı 29 TL’den, Turkcell’de ise 24 ay kontratlı 79 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S4, bakışlarla ve hareketlerle kontrol edilebiliyor. Galaxy S4’ün dikkat çeken özellikleri arasında çekilen fotoğrafların içine ses ekleme de bulunuyor. Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong “Samsung Galaxy S4 bir kez daha, akıllı telefon pazarında çıtayı yükseltiyor ve sizi anlayan özellikleriyle bir akıllı telefondan beklentilerin çok ötesine geçiyor” dedi.

S3 SATIŞ REKORU KIRDI


Samsung’un geçen sene satış rekorları kıran Galaxy S3 modelinin ardından çıkardığı Galaxy S4 dün Türkiye’de tanıtıldı. SungYong Hong toplantıda yaptığı konuşmada “Galaxy S4 kullanıcıları bir araya getiriyor, günlük yaşamı zenginleştiriyor ve bunu yaparken mobil inovasyon konusunda standartları belirliyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerden gelen yoğun ilgiye gerçekten değer veriyoruz ve Türkiye’deki kullanıcıları böyle merakla beklenen ve hayatlarına eşlik edecek bir akıllı telefon ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Fotoğrafa  fon müziği

13 megapiksel arka kamerayla donatılan Galaxy S4’ün “İkili Kamera” özelliği ile arka kamera ile aynı anda fotoğraf çekip kendinizi aynı karede gösterebiliyorsunuz. “Sesli fotoğraf” ise; çektiğiniz fotoğrafların arka fonundaki müzik ve sesleri birlikte kaydediyor. Group Play, Wi-Fi erişim noktası veya hücresel bağlantı sinyali olmadan kullanıcılara; müzik, resim, doküman ve oyunların tadını çevresindekilerle birlikte çıkarma imkanı veriyor.

Temassız kontrol

Üzerinde 9 adet sensör bulunan Galaxy S4, özellikle ‘temassız kontrol’ özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde cihaza dokunmadan elle yapılan bir hareketle gelen aramalar cevaplanabiliyor, çalan müzik değiştirilebiliyor. Ayrıca, internette gezinirken başın yukarı aşağı oynatılmasıyla ekranda görülen sayfa da yukarı aşağı kaydırılabiliyor. “Samsung Akıllı Duraklatma” bir video izlerken başka bir yere bakıldığında video duruyor; yeniden ekrana baktığınızdaysa tekrar devam ediyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar