FutbolSporSürmanşet

Futbolda ilk maçların hakemleri açıklandı






Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig’de 1.haftanın programı ve maçları yönetecek hakemler belli oldu.

Program şöyle;



AKSA Süper Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
16.09.2021
 19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Cihangir GSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) OLGUN CANİK
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
17.09.2021
 19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK

Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
18.09.2021
 16:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
18.09.2021
 19:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK

Detaylar

Hamitköy ŞHSK
18.09.2021
 16:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
19.09.2021
 16:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi

Detaylar

Göçmenköy İYSK
19.09.2021
 16:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
19.09.2021
 16:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK

Detaylar

Lefke TSK

AKSA 1.Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
17.09.2021
 16:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) OLGUN CANİK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) SERKAN DURMAZ
18.09.2021
 16:30
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı
İncirli SK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.09.2021
 16:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Görneç KSK
18.09.2021
 16:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

Düzkaya KOSK
19.09.2021
 16:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
19.09.2021
 16:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Karşıyaka ASK
19.09.2021
 16:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK

Detaylar

Dörtyol SK
19.09.2021
 16:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK

Detaylar

Çanakkale TSK

AKSA A2 Süper Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
18.09.2021
 14:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK

Detaylar

Türk Ocağı Limasol
18.09.2021
 14:00
Girne Pia Bella Sahası
Doğan Türk Birliği

Detaylar

Cihangir GSK
18.09.2021
 14:00
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK

Detaylar

Hamitköy ŞHSK
18.09.2021
 14:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
18.09.2021
 14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK

Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova SK
19.09.2021
 14:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi

Detaylar

Göçmenköy İYSK
19.09.2021
 14:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK

Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
19.09.2021
 14:00
Dörtyol Adem Nural Stadı (Sentetik)
Mesarya SK

Detaylar

Lefke TSK

AKSA A2 1.Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
18.09.2021
 14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
18.09.2021
 14:00
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı
İncirli SK

Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.09.2021
 14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Görneç KSK
18.09.2021
 14:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK

Detaylar

Düzkaya KOSK
19.09.2021
 14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK

Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
19.09.2021
 14:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Miracle Değirmenlik SK

Detaylar

Karşıyaka ASK
19.09.2021
 14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK

Detaylar

Dörtyol SK
19.09.2021
 14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK

Detaylar

Çanakkale TSK







Başa dön tuşu