FutbolSpor

Futbolda 26. haftanın hakemleri açıklandı


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig’de 26.hafta maçları 4-5 Temmuz 2020’de oynanacak.

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
04.07.2020
 17:45
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova

Detaylar

Gönyeli SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
04.07.2020
 17:45
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK

Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) NECMİ BULUT
(D) HAKAN ÜNAL
04.07.2020
 20:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK

Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) SERKAN DURMAZ
04.07.2020
 17:45
Cihangir Stadı
Cihangir GSK

Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) ÖMER DOĞRU
05.07.2020
 17:45
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü

Detaylar

Yenicami AK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) OLGUN CANİK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) ZEKAİ TÖRE
05.07.2020
 20:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu

Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) KEREM ERAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) İSMAİL ERCAN
05.07.2020
 20:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol

Detaylar

Binatlı YSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) CEMAL SARI
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
05.07.2020
 20:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK

Detaylar

Lefke TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HAKAN GÖK
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ

K-Pet 1.Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
04.07.2020
 20:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK

Detaylar

Ozanköy SK
(H) FERHAT TUNA
(Y) ARİF MALEK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) EVREN KARADEMİR
04.07.2020
 17:45
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK

Detaylar

Yalova SK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) SERTAN ALKIN
(D) FEHİM DAYI
04.07.2020
 17:45
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK

Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
04.07.2020
 20:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi

Detaylar

Dörtyol SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) HAKAN GÖK
(D) İSMAİL ERCAN
04.07.2020
 17:45
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK

Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
04.07.2020
 17:45
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK

Detaylar

Mesarya SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ
04.07.2020
 17:45
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK

Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) KEREM ERAN


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı