Magazin

“Futbol” konseptli parti


Hüseyin Bozoğlu’nun doğum gününe özel hazırlanan Nobel Balo Salonu’nda konsept “futbol”du. Cratos Premium Otel ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar konsept ve doğum günü çocuğuna özel tasarlanan mekanda, katılan davetli erkek çocuklar, salonda özel kurulmuş futbol sahası için formalarını giyerken, futbol oynamayı tercih etmeyen çocuklar ise futbol dışında çeşitli aktivitelerle partinin tadını çıkarttı. 2 ayrı futbol müsabakası yapıldı ve tüm oyunculara sertifika yapıldı. Maçın en heyecanlı tarafı şampiyon takımlara verilen orijinal şampiyonluk kupaları ve madalyalarıydı.
8. yaşına merhaba diyen Hüseyin Bozoğlu doğum gününü arkadaşları ve ailesi ile birlikte kutlarken sevinci ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Programın sunuculuğunu Oytunç Andaş esprili ve sıcak tavırlarıyla üstlenirken, davetliler için hazırlanmış birbirinden renkli şovlar sergilendi.  Adrenalinin tavan yaptığı doğum gününde ilgiyi en çok yılan gösterisi çekti… Akrobasi gösterisi ile yılanı kendi vücudunda gezdiren akrobat, yılanla herkesi çok heyecanlandırdı… Yurt dışından gelen dev robot, neşeli müziklerle dans ederek salondaki tüm davetlileri eğlendirdi.
Yaklaşık 4 saat süren doğum gününde ünlüler de vardı…  Sürprizlerin ardı arkasının kesilmediği bu özel doğum gününde Türkiye’nin sevilen pop sanatçısı Yusuf Güney ve adanın sevilen sesi Oğuzhan da vardı… Oyunlara ve etkinliklere katılım gösteren sanatçılar kendileri ile fotoğraf çekilmek isteyenleri kırmadı.

 

***

***


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı