FutbolSpor

Fırat nihayet Kartal oluyor
Yenicami bir süredir kadrosuna katmak için çaba sarf ettiği Fırat Ersalan’ın transferinde sona geldiğini açıkladı
 KARTAL ERKENCİ: Yenicami’nin dün düzenlediği basın toplantısında Teknik Direktör Özgü Bayraktar, Sezonu 8 Temmuz Pazartesi günü performans testleri ile açacaklarını ve İlk saha antrenmanının ve resmi sezon açılışının 11 Temmuz Perşembe günü gerçekleşeceğini dile getirdi

 

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Yenicami yönetimi, 2019-2020 sezonu öncesi dün düzenlediği basın toplantısında yeni sezon planlaması ve hedefleriyle ilgili değerlendirme yaparken Fırat Ersalan’ın transferi için de Cihangir ile anlaşma sağladığı belirtildi.

Yenicami bir süredir kadrosuna katmak için çaba sarf ettiği Fırat Ersalan’ın transferinde sona geldi. Kulüpler arasında yapılan görüşmeler sonuç verdi ve transfer için el sıkışıldı. Yurt dışında bulunan Yenicami Başkanı Ali Vehid ile Cihangir Başkanı Aytaç Karavezirler’in adaya dönmesinden sonra yapılacak son görüşme ile birlikte Fırat yeni takımına imza ataracak.

 

Yenicami planlı programlı gidiyor

Yenicami Kulübü, yeni sezon planlamasıyla ilgili bilgi verdi. Kulüpten şu açıklama yapıldı:

“Sezon öncesi organizasyonel yapılanmayı tamamlayan kulübümüzde yeni sezonda Sportif Direktör olarak Ulus Nasıroğlu, A Takım Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar, yardımcı antrenör İsmail Soydan ve Kaleci antrenörü Hakan Dervişoğlu görev yapacak. Bunun yanında tüm sezon boyunca Uz. Diyetisyen ve genetik uzmanı Eliz Konat ve Fitness antrenörü Mehmet Yıldız takıma güç katacak.

Sportif Direktör Ulus Nasıroğlu; Kuzey Kıbrıs’ın en büyük kulüplerinden biri olan Yenicami Ağdelen Kulübü 2019-2020 Futbol sezonunun centilmence ve adil bir sezon olmasını diliyor.

A takım Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar; Sezonu 08 Temmuz Pazartesi günü performans testleri ile açacağız. İlk saha antrenmanımız ve resmi sezon açılışımız 11 Temmuz Perşembe günü Yusuf Kaptan sahasında saat 18.30 da olacaktır.

Yeni sezonda oyuncu yetiştirme ve geliştirme departmanı kuran kulübümüz, hem tüm Kuzey Kıbrıs’a hem de yurt dışına oyuncu yetiştirmeye devam edecek. Yurt dışında bir danışmanlık firması ile yapılan anlaşma sonucunda bundan sonra gidecek oyuncuların önünü açıp kulübün menfaatlerini de düşünecek olan kulübümüz tüm gençlerin önünü açmakta kararlıdır.”

 

Başa dön tuşu