Yaşam

Fikirler Yarışması başvuruları başladı


GAÜ’den yapılan açıklamada, Yükseköğretimde 30’uncu Akademik yılını kutlayan Girne Amerikan Üniversitesi öncülüğü ile 3’üncüsü gerçekleştirilecek olan Yaratıcı Fikirler Yarışması ile geleceğin bilim insanlarını geliştirmek, gençlerimizin modern bir dünyanın gelişimine katkıda bulunan bireyler olmalarını sağlama amacını taşıdıkları belirtildi.

Son başvuru tarihinin 19 Nisan olduğu bildirilirken, gerçekleştirilecek jüri değerlendirmesinin ardından ön eleme sonuçlarının 30 Nisan tarihinde https://yarismalar.gau.edu.tr web sitesinde açıklanacağı belirtildi.
Açıklamada, ön elemeden geçen yarışmacıların yaratıcı fikirlerinin detaylı proje sunumlarını ise 30 Mayıs tarihine kadar Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Etkinlik Müdürlüğüne posta yolu ile veya elden teslim edilmesi gerektiği ifade edildi. İkinci bir jüri değerlendirmesi ile projelerin değerlendirileceği ve final yarışmasına katılmaya hak kazanan yarışmacıların 18 Haziran tarihinde https://yarismalar.gau.edu.tr web sitesinde duyurulacağı vurgulandı.

BÜYÜK ÖDÜL, 1500 EURO VE GAÜ CANTERBURY KAMPÜSÜNDE 1 YIL YÜZDE 100 HAZIRLIK BURSU

Birincilik ödülünün, 1500 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl  yüzde 100 Hazırlık Bursu, İkincilik ödülünün, 1200 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl yüzde 100 Hazırlık Bursu, Üçüncülük ödülünün ise 1000 Euro ve GAÜ Canterbury Kampüsünde 1 yıl  yüzde 100 Hazırlık Bursu olduğu bildirildi.

SON BAŞVURU 19 NİSAN

Ayrıca, GAÜ Liseler Arası Film Yarışması’nın son başvuru tarihinin 19 Nisan olduğu bildirilirken, yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerin, başvuru formu ve detaylı bilgilere yarışmanın resmi sitesi https://yarismalar.gau.edu.tr adresi ile Girne Amerikan Üniversitesi Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüs Halkla İlişkiler ve Etkinlik Departmanı’na (0392) 650 20 00 numaralı telefondan 1165 dahili hat üzerinden ulaşılabileceği belirtildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı