Fenerbahçe’den KKTC’de hentbol takımı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Eylül 24, 2023
Magazin

Fenerbahçe’den KKTC’de hentbol takımı

 

 


İKİ KUTLAMA BİRDEN: Fenerbahçe’ye gönül vermiş ülkemizdeki taraftarların iki kutlama birden gerçekleştirdikleri gecenin en büyük sürprizi ülkemizde Fenerbahçe Hentbol Erkek Takımı’nın kurulacak olması oldu

BAŞVURU YAPILDI: KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban gecede yaptığı konuşmada KKTC Fenerbahçe Hentbol Erkek Takımı için girişimlerini başlattıklarını ve federasyona başvuru yaptıklarını belirtti

KKTC Fenerbahçeliler Derneği tarafından Göçmenköy Duble Park Meyhane’de düzenlenen baloda hem 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü hem de derneğin 10. kuruluş yıl dönümünü kutlandı.

Barış ve Çilem Şahan’ın sahne aldığı gecede taraftarlar forma ve bayraklarıyla meşaleler yakarak marşlar eşliğinde coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi.

Angelo Ajans Direktörü Seniha Kanatlı’nın sunuculuğunu üstlendiği ve Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı’nın da katıldığı gecede KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban kısa bir konuşma yaparak geceye katkı koyanlara teşekkür etti.

Türkiye’de yaşanan olaylardan dolayı şehitlerin de anıldığı gecede Çoban yaptığı konuşmada KKTC Fenerbahçe Hentbol Erkek Takımı için girişimlerini başlattıklarını ve federasyona başvuru yaptıklarını belirtti.

Gecede KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nin yıl içerisinde düzenlemiş olduğu sosyal sorumluluk projelerine katkı koyan iş adamları üyelerine plaket takdim edildi.

Üyelere çeşitli sürpriz hediyelerin de dağıtıldığı gecede imzalı Fenerbahçe forması açık arttırmaya çıkarıldı.

Açık arttırmada imzalı Fenerbahçe formasını 3.500 TL ile ATA Construction Genel Direktörü Zafer Taşkın aldı.

Gecenin sonunda ise tombala çekilişi gerçekleşti. Tombalada uçak bileti, imzalı Fenerbahçe forması ve kombine bilet kazananlara takdim edildi. Tombalanın en büyük ikramiyesi kombine bileti kazanan VIVA Casino Müdürü Ramazan Kösemehmetoğlu ise kombineyi derneğe hediye etti.

Dernek başkanı Erçin Çoban yaptığı açıklamada Ramazan Kösemehmetoğlu’na bu jesti için teşekkür ederken derneğe hediye edilen kombinenin maddi durumu iyi olmayan üyelerin maçlara gidebilmesi için kullanılacağını söyledi.

FENER (1) copy

FENER (5) copy

FENER (7) copy

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar