Fellahoğlu'ndan maaşlarla ilgili flaş açıklama - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Şubat 4, 2023
Kıbrıs

Fellahoğlu’ndan maaşlarla ilgili flaş açıklama

Fellahoğlu'ndan maaşlarla ilgili  flaş açıklama

KTTO Başkanı Günay Çerkez ile İŞAD Başkanı Metin Şadi ziyarette yaptıkları konuşmada Başkan Fellahoğlu’na görevinde başarılar dileyerek, tam destek belirtti.
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise ülkenin iki önemli kuruluşunun ziyaretinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, teşekkür etti.

LTB’nin bugün, geçmiş yönetimin yanlış kararları sonucunda büyük sıkıntı içinde olduğuna da vurgu yapan Fellahoğlu, söz konusu sıkıntıları aşmanın, LTB ve Lefkoşa’yı hak ettiği yere taşımanın boynunun borcu olduğunu ve bunu mutlaka başaracağını söyledi.


ÇERKEZ: “KTTO OLARAK LTB’YE HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”

KTTO Başkanı Günay Çerkez, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Fellahoğlu’nun başarılı geçen bir seçim döneminin ardından göreve geldiğini belirterek, Fellahoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

KTTO’nun LTB’ye her türlü katkıyı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Çerkez “Umarım bu özel sektör tecrübeniz ile LTB en kısa zamanda içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan kurtulur ve Lefkoşamız hak ettiği belediyeye kavuşur”  dedi.

FELLAHOĞLU: “LEFKOŞA’YI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR”

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, KTTO’nun ülkenin önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirterek ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

LTB ile KTTO’nun uluslararası alanda tanınan, yasal boyutu olan iki önemli kurum olduğuna vurgu yapan Fellahoğlu, LTB’nin ilerleyen dönemde uluslararası ilişkilerini daha iyi bir noktaya taşımak için bir takım girişimleri olacağını belirtti. 

LTB’nin bugün yanlış yönetimsel kararlar sonucunda büyük sıkıntı içinde olduğunu belirten Fellahoğlu, söz konusu sıkıntıları aşmanın, LTB ve Lefkoşa’yı hak ettiği yere taşımanın boynunun borcu olduğunu ve bunu mutlaka başaracağını söyledi.

1 ay gibi kısa bir süreden beri görevde olduğunu söyleyen Fellahoğlu, personel maaşı, ihtiyat sandığı gibi sorunlara henüz çözüm üretemediklerini, ancak önümüzdeki günlerde bunları da aşacak stratejileri ve politikaları hayata geçireceklerini söyledi.

Belediye personelinin büyük bir motivasyon içinde çalıştığını, Lefkoşa halkının da hizmet almaya başladıktan sonra faturalarını düzenli ödemeye başladığını söyleyen Fellahoğlu, tahsilatların 2 buçuk 3 katına çıktığını, bunun sevindirici olduğunu ve bu şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini bildirdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar