Fellahoğlu: “Zorlukların farkındayım” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Nisan 19, 2024
Kıbrıs

Fellahoğlu: “Zorlukların farkındayım”

Fellahoğlu: “Zorlukların farkındayım”

Fellahoğlu, bu kapsamda Kıbrıs Türk Mimar Mühendisler Odası Birliği (KTMMOB), Belediye Emekçileri Sendikası (BES) ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan CTP-BG LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, kendilerini kabul ederek görüşen sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine teşekkürlerini sundu.


CTP-BG Basın Bürosu açıklamasına göre, kurulduğu 1958 yılından beri çok büyük mücadelelerle bugünlere gelen LTB'nin son iki dönemki kötü idaresi yüzünden bu durumlara geldiğini vurgulayan Fellahoğlu, karşılarında duran zorlukların farkında olduklarını ve bunları bilerek bu göreve talip olduklarını ifade etti.

CTP-BG'nin yerel yönetimlerde bir marka olduğunu belirten Fellahoğlu, CTP'li 8 belediyede de LTB'nin bugünkü durumuna yakın bir tablo ile göreve gelen arkadaşlarının bu belediyeleri ayağa kaldırdığını sözlerine ekledi.

Parti olarak yerel yönetimlerdeki birikimleriyle LTB'yi bugünkü durumundan çok daha ileriye götürecek potansiyele sahip olduklarını söyleyen Fellahoğlu, 14 aylık süreçte Lefkoşalı’ya ve çalışanlara güven veren bir yönetim anlayışı ortaya koyacaklarını ifade etti.

Göreve geldiğinde ilk olarak belediyenin düştüğü durumu en kesin rakamlarla tespit ederek verileri halkla paylaşacağını söyleyen Fellahoğlu, şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediyeyi bu duruma düşürenlerin de yargı önünde hesap vermeleri için yasal sürecin takipçisi olacağının sözünü verdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar