Magazin

Fedon “Aşığınım” dedi


Kıbrıs’ta birçok otelde sahne aldığını fakat bir türlü Cratos Premium Otel’e gelemediğini söyleyen sanatçı “Ben aslan burcuyum Cratos Premium Otel’in de simgesi aslan o yüzden şu anda sizlerle birlikte bu sahnede olmaktan çok mutluyum” diyerek esprili tavırlarıyla konuklara sevgilerini iletti.
“Aşığınım”, “Nerdesin”, “Senin İçin” gibi dillerden düşmeyen ve unutulmayan şarkılarla seyirciyi alıp götürürken, herkesi ayağa kaldıran muhteşem sirtaki şovları ile göz doldurdu.
Onuncu yıl marşı söyledi
Atatürkçülüğü ile tanınan ve koluna yazdırdığı “Mustafa Kemal Atatürk” dövmesi ile dikkat çeken Fedon sahnesini Onuncu Yıl Marşı ile alkışlar eşliğinde bitirdi.
Yaşı geçmiş…
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fedon, öncelikle herkesin bayramını kutladığını ve dünya barışının bir an önce gelmesini istediğini söyledi. Aşk adamı olarak da bilinen Fedon, aşk üzerine “Bir kadın istemedikçe erkek onun kalbini yakalayamaz” diyerek kadınların ilişkilerde önemli rol oynadığını dile getirse de, bu yaştan sonra bir kadına bağlanmanın kendisine yakışmayacağını söyledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı