Magazin

“Fashion TV Model” adayları kampta


DÜNYA FİNALİ ADAMIZDA: Fashion TV Model 2014’te  birinci olan bayan model eylül ayında Kıbrıs Rocks Hotel’de yapılacak dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecek. Birinciliği alan erkek model ise Panama’da düzenlenecek Mr.Tourism of The World’de Türkiye’yi temsil edecek

Dünyanın en yaygın üçüncü TV kanalı olan Fashion TV, dünyanın en prestijli modellik yarışması ile ilk kez Türkiye’de. Miss And Mr. Fashion TV Türkiye’ye yarışması finali 24 Haziran günü Rocks Hotel ana sponsorluğunda Bodrum Billonaire’de yapılacak. Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat başkanlığında, sanat danışmanlığı ve koreografisini Atilla Kaplakarslan’ın organizasyonunu ise Vizyon Production’un yapacağı Miss And Mr. Fashion TV Türkiye modellik yarışması için geri sayım başladı. İstanbul ve İzmir’de yapılan  seçmelerden sonra belirlenen adaylar 17 -24 Haziran arasında Bodrum’da kampa girdiler. Yarışmanın finali gecesi ise Bodrum Billonaire’de yapılacak.
Bodrum’daki yarışmanın finali de yine 202 ülkede Fashion TV’den ülkemizde de Fashion TV ile birlikte Number One TV’den yayınlanacak.

Kamp başladı
Kamta düzenlenen basın toplantısında objektiflerin karşısına çıkan güzeller havuzda poz verdiler. Finalistlerin oldukça heyecanlı göründüğü basın toplantısında poz veren güzeller kendi hikayeleri ile dikkat çektiler.
Güney’le selfie hatırası
Ünlü sinema oyuncusu Salih Güney de yarışmacılara Bodrum’da katıldıkları aktivitelerde ev sahipliği yaptı. Güney güzellerle son günlerin sosyal medyada yankı uyandıran Selife modasına uyarak fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.
Ünlüleri keşfeden adam iş başında
Kariyerinde Gülben Ergen, Petek Dinçöz, Demet Akalın, Gizem Özdilli gibi ünlü isimleri keşfetmiş Atilla Kaplakarslan bu yarışmanın en önemli  ismi olacak. Yeni yeteneklerin keşfini yapacak olan ünlü isim “Bu yarışmada aslında kaybeden yok. Kamp süresince ve final gecesinde jüri önünde kendini gösteren adaylar hayal edemeyecekleri kapıların önlerinde açıldığını görecekler” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı