Magazin

Eylem “Yangın var” ile yakacak

Türkiye müzik dünyasındaki gururumuz Eylem, Havadis Gazetesi'ne yaptığı ziyarette Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy'la sohbet ederek "Yangın Var" adını taşıyan yepyeni şarkısıyla müzik listelerini yakmaya hazırlandığının müjdesini verdi


“Aman”, “Mız Mız”, “Ya Layliya” gibi sevilen şarkılarıyla gönüllere taht kuran Türkiye sahnelerindeki gurur kaynaklarımızdan Eylem, dün Havbadis Gazetesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Eylem Magazin ve Spor müdürü Mustafa Özsoy’la yaptığı keyifli sohbette pek yakında yeni bir çalışmayla müziğe iddialı bir dönüş yapacağının da müjdesini verdi .


Güzel sesi, dansları ve yaptığı şarkılarla herkesin gönlünde taht kuran Eylem yepyeni şarkısı “Yangın Var”a nefis bir de klip çekti. Beste ve sözleri Eylem’e ait olan “Yangın Var” şarkısı hissedilen karmaşık sevgi ve aşk duygularını anlatıyor.

Yeni şarkıya yeni konsept

Eylem 2019 yılının en iyi pop şarkısı olmaya aday olarak düşündüğü bu yepyeni şarkıyla bomba gibi geliyor. “Yangın Var” ile birlikte konseptini de yenileyen Eylem bir kez daha herkesi kendisine hayran bırakacağa benziyor.  Beykoz Kundura Film Platosu’nda  çekilen “Yangın Var” klibi;
dansları ve hikayesiyle herkesi heyecanlandıracak ve her yaş grubuna hitap edecek bir özelliğe sahip.

“Yangın Var” şarkısına ayrı bir özen gösteren Eylem, klibin farklı ve büyüleyici olması için İstanbul’da ünlü dans eğitmeni ve koreograf Erhan Asan ile çalıştı. Görsel açıdan zengin olan klibin yönetmenliğini Erhan Asan yaparken Görsel Efekt uzmanı Caner Seçen en son  teknolojileri kullanarak klibi yayına hazırladı.

Bizler de Havadis ailesi olarak Eylem’e bu yeni çalışmasında yolunun açık olmasını diliyor, en kısa sürede başarılarını paylaşmak için sabırsızlandığımızı belirtmek istiyoruz.

Başa dön tuşu