Evdeki hesap çarşıya uymadı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
FutbolSpor

Evdeki hesap çarşıya uymadı

K. Kaymaklı takımının sol kanadında görev yapan Taner’in sezon sonunda serbest kalmayacak olması, gelen tekliflerin de düşük olmasına neden olunca Taner takımda kaldı.

Bu arada yeşil-siyahlıların savunmasında oynayan Talat, Girne Halk Evi’ne gitmek için girişim yaptı fakat bonservisi M A Yeşilova’da olmasından ve Yeşilova’nın ücret talep etmesinden dolayı durumu belirsiz bir hal aldı


K-Pet Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da devre arası transferleri ile isimleri gündemde yer alan oyuncular oldu. Takımın sol kanadında görev yapan Taner’in sezon sonunda serbest kalmayacak olması, gelen tekliflerin de düşük olması nedeniyle Taner takımda kaldı.

Taner’in de Kaymaklı yönetimine takımdan ayrılmak istemediğini söylemesi üzerine Taner’in transfer girişimleri sonuçsuz kaldı. Taner 2020-2021 sezonu sonunda serbest transfer hakkı elde edecek.

Talat ortada kaldı

Takımın savunmasında oynayan tecrübeli futbolcu Talat’ın transferi çıkmaza girdi. Bonservisi Merit Alsancak Yeşilova’da olan Talat’ın, Girne Halk Evi ile anlaşmasının ardından MAY kulübü futbolcu için ücret talep etti ve Talat da Kaymaklı antrenmanlarına inmeyip kupa ilk turunda da kulübe gelmeyince transferi belirsizlik kazandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar