Magazin

Evan’la efkarlanıp efkar dağıttılar“MAĞUSA LİMANI”YLA DUYGULANDIRDI: Ülkemizin başarılı sanatçılarından Ahmet Evan Girne’deki programında neşeli şarkıların yanında hüzünlü şarkılara da yer verdi. Evan özellikle “Mağusa Limanı” Türküsüyle konukları duygulandırdı

Adanın en gözde sanatçılarından Ahmet Evan, Girne gecelerinin sevilen mekânlarından olan Merit Park Letafet Lounge Bar’da çarşamba akşamları hareketli sahnesi ve güçlü yorumuyla sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ahmet Evan geçtiğimiz çarşamba akşamı canlı ve enerjik bir şekilde giriş yaptığı konsere bütün gece hız kesmeden devam etti. Evan’ın ekibiyle olan müthiş uyumu ve sahnedeki hiç kaybolmayan enerjisi dinleyicisine de geçti.

90’lar ve günümüzün hareketli parçalarından oluşturduğu repartuarı ile Letafet Lounge misafirlerine yine eğlence dolu bir çarşamba gecesi yaşattı. Başarılı sanatçı, doğum günü olan misafirinin de doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi.

Bütün gece coşkuyla konserine devam eden Ahmet Evan, bir Kıbrıs Türküsü olan “Mağusa Limanı” parçasını seslendirmesiyle geceyi hüzünlü ve duygu dolu sonlandırdı. Ahmet Evan her çarşamba akşamı olduğu gibi gelen hafta yine Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahnedeki yerini alacak.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı