KıbrısMagazin

Evan’la durmak yok“DİLEK TAŞI”NA TAM NOT:

Yeni repertuvarıyla farklı tarzlarda şarkılara yer veren ülkemizin güzel sesi Ahmet Evan, Ferdi Özbeğen’in seslendirmiş olduğu  “Dilek Taşı” parçasıyla sevenlerinden tam not aldı

Sevilen  sanatçı Ahmet Evan Girne’nin eğlence mekânı Letafet Lounge Bar’da bir çarşamba gecesi daha sevenleriyle buluştu. Evan, programı boyunca Ajda Pekkan, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Mazhar Fuat Özkan gibi Türk müziğine damgasını vurmuş sanatçıların unutulmaz eserlerini seslendirirken, Orhan Gencabay’ın arabesk parçalarına da yer verdi. Her renkten, her tondan, her tarzdan şarkıları barındıran repertuvarı renkli bir geceye sahne oldu. Letafet’i dolduran izleyiciler, her şarkıya büyük bir coşkuyla eşlik ettiler.

“Bu güzel geceye hepiniz hoş geldiniz.” diyerek konuklar arasında doğum günü kutlaması yapanlara güzel yaşlar dileyen sanatçı kendine has üslubuyla sıcak ve samimi diyaloglara girerek geceye eğlence kattı. Güçlü sesi ve yorumuyla misafirlerine doyumsuz anlar yaşatan Ahmet Evan, her çarşamba akşamı Merit Park Letafet Lounge Bar sahnesinde sevenleri ile buluşacak.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı