FutbolSpor

Esentepe Nevşehir yolcusu 1. Lig ekiplerinden Esentepe, Türkiye’nin Nevşehir ilindeki Kartal Belediyesi Kapadokya Otel’de 23-30 Ağustos tarihlerinde kamp yapacak.

  Umut BAHADIR

   

  1. Lig ekiplerinden Esentepe, yeni sezon hazırlıkları için Esentepe Belediyesi’nin aracılığı ile Türkiye’nin Nevşehir ilindeki Kartal Belediyesi Kapadokya Otel’de 23-30 Ağustos tarihlerinde kamp yapacak. Kırmızı beyazlılar kamp için bugün yola çıkarak Nevşehir’e gidecek. Esentepe takımı, kampa denemek için üç yabancı oyuncu davet edecek ve beğenilmesi halinde bir tanesini yeni sezonda takıma dahil edecek.

   

  Güneş: Hedefimiz Süper Lig’e çıkmak

  Esentepe Kulüp Başkanı Gökmen Güneş kamp öncesinde yeni sezon ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Güneş şunları söyledi: “Bu sezon tek hedefimiz Süper Lig’e çıkmaktır. Bunu tüm Esentepe olarak istiyoruz. Takımımızda birlik ve beraberlik çok iyi, futbolcularımızdan gelen istek doğrultusunda bizde hedefimizde ciddi olduğumuzu kendilerine göstermek amacı ile kamp taleplerine olumlu baktık. Belediye Başkanımız Cemal Erdoğan ‘a kamp isteğimizi ilettik ve o da hemen ilgili makamlarla iletişime geçerek takımımıza ücretsiz kamp yapma olanağını sağlamış oldu. Kamp süresince iki forvet ve bir orta saha olmak üzere 3 yabancı kampa dahil edeceğiz Teknik heyetimiz tarafından beğenilmesi halinde ve anlaşabilmemiz durumunda birini kadromuza dahil edeceğiz.”
Başa dön tuşu