Ersan Karataş’tan teşekkür mesajı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Mayıs 30, 2024
Spor

Ersan Karataş’tan teşekkür mesajı

Ersan Karataş’tan teşekkür mesajı

Northernland Kıbrıs Kupası finalinde Mağusa Türk Gücü’nü mağlup ederek tarihinde ilk kez bu kupayı müzesine götüren Göçmenköy’de Başkan Ersan Karataş, tüm destekçilere teşekkür etti.

 


Göçmenköy Başkanı Ersan Karataş’ın basın açıklaması şöyle:

 

1968 yılında kurulan Kulübümüz 56 yıldan beridir kuruluş amacına uygun olarak ülke gençliğine sahip çıkarak spor yapmaları için her türlü imkanı yaratmaktadır.

 

​BTM liginden başlayıp Süper Lige kadar terfi eden ve halen Süper ligde mücadele eden kulübümüz 2023-2024 Futbol sezonunu Lig sıralamasında 4. sırada tamamlamış ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Northernland Kupasında M.T.G ile Final maçı oynayarak Kupa Şampiyonu olmuştur.

 

​Kuruluşundan bugüne kadar kulübümüzce sporcu olarak, hoca olarak, Başkan ve Yönetici olarak hizmet veren ve bütün maçlarımızda takımlarımıza sahip çıkarak destek veren taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Özellikle son oynanan kupa final maçında inanılmaz mücadele veren Futbolcularımıza, Teknik Heyete, Yönetime ve beş yıldan beridir maddi manevi bize destek veren ana sponsorumuz NICOSIA GROUP Abdullah Yusuf (APO), Başkanımıza ve diğer destek veren bütün sevenlerimize özellikle muhteşem taraftarlarımıza ayrıca Lefkoşa ve ülkenin birçok yerinden maçımıza gelip bizlere destek veren bütün sevenlerimize sonsuz TEŞEKKÜR ederiz.

 

​Kulübümüzün yazmış oldu bu tarihe herkesin katkısı büyük olmuştur. Almış olduğumuz bu kupa, depremde hayatını kaybeden AMAÇ ARNAVUTOĞLU’NA , MELEKLERİMİZE ve bütün camiamıza armağan olsun .

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar