Er ya da geç doğru olan kazanacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Nisan 20, 2024
Kıbrıs

Er ya da geç doğru olan kazanacak

Er ya da geç doğru olan kazanacak

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Ahmet Kaşif, “UBP’nin ve ülkenin iyi yönetilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” belirtti.

Kaşif, yaptığı yazılı açıklamada, tek hedeflerinin UBP ve ülkenin doğru dürüst idare edilmesi, vatandaşın giderek artan sıkıntılarının aşılarak ülkenin kalkınması olduğunu” ifade etti.


UBP 19’ncu olağan kurultayı artık geride kaldığına işaret eden Kaşif “Malum oyunlar neticesinde UBP 19’ncu kurultayında genel başkanlık yarışını kaybetmiş olsam da, üzerimde UBP tabanının ve halkımızın çok büyük kesiminin sorumluluğu olduğunun bilincindeyiz. Nitekim teşekkür amaçlı olarak ziyaret ettiğim UBP delegeleri, köylümüz, kentlimiz benden parti içinde başlattığımız mücadeleyi devam ettirmemi talep etmektedirler” ifadelerine yer verdi.

Devamla, kendisine destek verenlerle yaptıkları toplantılar sonrasında açıkladıkları şekilde “partinin ve ülkenin iyi yönetilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini” kaydeden Kaşif,”İnanıyoruz ki er ya da geç doğru olan ve hak eden galip gelecek, KKTC halkı daha güzel günlere mutlaka ulaşacaktır. Parti tabanımız ve halkımız yaşananların, kimin ne yaptığının, neyi yapmadığının farkındadır” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar