En hızlı “A takımı” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Mayıs 30, 2024
Diğer SporlarSpor

En hızlı “A takımı”

8 TAKIM MÜCADELE ETTİ: Kumsal Parkı önünden toplam 8 takım, birer dakika ara ile start alarak en hızlı olabilmek adına pedal çevirdi. A takımı 25.20.387’lik derecesi ile birinciliğe uzanırken, MGA ikinci ve NHG 1 takımı da üçüncü oldu 

KKTC Bisiklet Federasyonu ile Lefkoşa Türk Belediyesi iş birliğinde organize edilen “Takım Zamana Karşı” bisiklet yarışını A takımı kazandı.

Lefkoşa’nın Dereboyu Mehmet Akif Caddesi’nde yapılan ve ana sponsorluğunu Tadelle ile Didi Soğuk Çay’ın üstlendiği, LTB’nin 58. yıl etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışta Kumsal Parkı önünden toplam 8 takım birer dakika ara ile start alarak en hızlı olabilmek adına pedal çevirdi.


 

A takımı birinci

Mehmet Sevinç, Tulga Yorgozlu, Mehmet Topal ve Hasan Özseyhan’dan oluşan A Takımı Spor Kulübü 25:20:387’lik dereceleriyle en hızlı takım olarak kürsüde zirvede yer almayı başardı. İkinci sırada MGA (Mağusa Gelişim Akademisi) yer alırken, üçüncülük kürsüsünün sahibi NHG 1 (Necati Hasan Güney) takımı oldu.

Yarışta dereceye girenlere ödülleri yarış sonrasında düzenlenen törenle Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı ve LTB meclis üyeleriyle KKTC Bisiklet Federasyonu Başkanı Ekin Adademir tarafından takdim edildi. İlk kez kupa ve madalya dışında dereceye giren takımlara özel bisiklet formaları da hediye edildi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar