FutbolSpor

Efsane açılışı yaptı


Süper Lig’in sarı-kırmızılı takımı Çetinkaya dün akşam Metehan’daki kendi tesislerinde resmi sezon açılışını gerçekleştirdi

 

YABANCILAR GELİYOR:

Çetinkaya, 2019-2020 resmi sezon açılışını dün “A” takım ve Urcan Vangöl Akademi sporcularının katılımı ile gerçekleştirdi. Çetinkaya’nın anlaşmaya vardığı yabancı oyunculardan Felix bugün, Amani ise 23 Temmuz’da takıma katılacak.

 

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Çetinkaya 2019-2020 sezonunun resmi açılışını dün Metehan’daki kendi tesislerinde yaptı. Kemal Küçük Tesisin’de gerçekleşen sezon açılışına kulüp başkanı Bülent Dizdarlı ve yönetim kurulu üyeleri ile Çetinkaya sevdalıları katıldı.

Teknik Direktör Derviş Kolcu yönetiminde salon çalışmaları ile sezon hazırlıklarına önceden start veren Çetinkaya resmi açılışını bugün kendi sahasında yaparak saha çalışmalarına da resmen başlamış oldu.

Metehan Kemal Küçük Spor Tesisleri’nde dün akşamki açılışta anı fotoğrafı çeken Çetinkaya daha sonra Teknik Direktör Derviş kolcu gözetiminde çalışmalarına devam etti.

Urcan Vangöl Akademi sporcuları ile birlikte tamamı yerli “A” takım futbolcularıyla yeni sezona merhaba diyen Çetinkaya, anlaşma sağladığı yabancı oyuncuları Felix’e bugün kavuşacak. Amani’nin ise 23 Temmuz’da adaya gelmesi bekleniyor.

 

 Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı