Düşen düşene

11 Ekim 2013 Cuma | 12:38
Kıbrıs Town Houses

ŞİKEL GÖZE GELDİ: Mercedes-Benz Fashion Week devam ederken Türkiye’nin ünlü mankeni Çağla Şikel göze geldi farklı farklı modacıların kreasyonunu sergileyen Çağla bir ara ayağı takılarak yere düştü

PEKKAN SAHNEDE: Modacı ve ikiz kız kardeşler Raisa Sason ve Vanessa Sason’un 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonunda podyuma, süper star Ajda Pekkan siyahlar içinde çıkarak büyük alkış aldı

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul organizasyonu hızla sürerken Hakan Akkaya’nın tasarımları Kuruçeşme Arena’da sergilendi.

Çağla yere düştü
Hakan Akkaya’nın tasarımlarının sergilendiği Kuruçeşme Arena’da podyuma çıkan Şikel talihsiz bir olay yaşadı.  Defilede podyuma çıkan manken Şikel’in, ayağı takılarak yere düştü. Küçük bir aksilik yaşayan Şikel hemen toparlanarak yürüyüşüne devam etti. Kadın ve erkek tasarımlarından oluşan defilede konukları kendisine hayran bırakan baş manken Çağla Şikel'e 35 farklı manken eşlik etti.  İdil Fırat, Neslişah Alkoçlar, Beyza Arslan, Ece Doğulu, Bengü, Özlem Yıldız, Hakan Yılmaz, Süreyya Yalçın, Emel Acar, Gül Gölge Saygı, Özge Ulusoy, Derya Tuna, İbrahim Tatlıses, Gözde Sarar, Sencer Can, Ümit Karan, Ebru Şallı, Nihat Odabaşı,  İvana Sert, Nur Yerlitaş, Alişan, Işıl Reçber, Pascal Nouma gibi saygın davetlilerin katıldığı MEN IN BLACK defilesi, olağan üstü Hakan Akkaya tasarımlarıyla bir kez daha yeni trendler yarattı.  Defile sonunda podyuma seyirciyi selamlamak için tasarımcı Hakan Akkaya’yla beraber manken Çağla Şikel de çıktı. Akkaya Şikel’i kucağında taşıdı.

İki farklı defilede yer aldı
Tuvanam’ın tasarımları da Kuruçeşme Arena’da sergilendi. Defileye yine Çağla Şikel damga vurdu. İç gece elbiselerinin sergilendiği defilede Şikel yine ön plandaydı.
Süper star podyumda
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da modacı ve ikiz kız kardeşler Raisa Sason ve Vanessa Sason’un 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu sergilendi. Defilede bir manken de ayağı takılarak yere düştü.  Farklı farklı defilelerde ünlü mankenlerin takılarak yere düşmesi göze geldiler yorumunu getirdi. İkiz kız kardeşler Raisa Sason ve Vanessa Sason’un 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu defilesinde sahneye süper star Ajda Pekkan da siyahlar içerisinde çıktı. İlerlemiş yaşına rağmen hala mankenlere taş çıkartan Pekkan büyük beğeni topladı.

Facebook Comments