Dünya Kupası Fikstürü

14 Haziran 2018 Perşembe | 14:06

2018 Dünya Kupası heyecanı sürüyor. Rusya’da 21.si düzenlenen Dünya Kupası’nda fikstürü ve maç saatlerini not almayı unutmayın. 

14 Haziran Perşembe günü başlayıp 15 Temmuz Pazar günü finali oynanacak olan 2018 Dünya Kupası heyecanı tüm dünyada yaşanıyor. 2018 Dünya kupası’nda hiçbir maçı kaçırmayın!

Turnuva, 32 takımın katılımıyla 4’er takımlı 8 grupta başlayacak ve maçlar 1 ay sürecek. 2018 Dünya Kupası maçları TRT1, TRT4K ve TRTSPOR kanallarından yayınlanacak. “Hangi maç hangi kanalda?” sorusunun cevabı haberin devamında.

2018 Dünya Kupası fikstürü ve maç saatleri

14 Haziran Perşembe
A Grubu18:00Rusya – Suudi Arabistan TRT1, TRT4K
15 Haziran Cuma
A Grubu15:00Mısır – Uruguay TRT1, TRT4K
B Grubu18:00Fas – İran TRT1, TRT4K
B Grubu21:00Portekiz – İspanya TRT1, TRT4K
 
16 Haziran Cumartesi
C Grubu13:00Fransa – Avustralya TRT1, TRT4K
D Grubu16:00Arjantin – İzlanda TRT1, TRT4K
C Grubu19:00Peru – Danimarka TRT1, TRT4K
D Grubu22:00Hırvatistan – Nijerya TRT1, TRT4K
17 Haziran Pazar
E Grubu15:00Kosta Rika – Sırbistan TRT1, TRT4K
F Grubu18:00Almanya – Meksika TRT1, TRT4K
E Grubu21:00Brezilya – İsviçre TRT1, TRT4K
 
18 Haziran Pazartesi
F Grubu15:00İsveç – Güney Kore TRT1, TRT4K 
G Grubu18:00Belçika – Panama TRT1, TRT4K
 G Grubu21:00Tunus – İngiltere TRT1, TRT4K
 
19 Haziran Salı
H Grubu15:00Kolombiya – Japonya TRT1, TRT4K
H Grubu18:00Polonya – Senegal TRT1, TRT4K
A Grubu21:00Rusya – Mısır TRT1, TRT4K
 
20 Haziran Çarşamba
B Grubu15:00Portekiz – Fas TRT1, TRT4K
A Grubu18:00Uruguay – Suudi Arabistan TRT1, TRT4K
B Grubu21:00MAÇ: İran – İspanya TRT1, TRT4K
 
21 Haziran Perşembe
C Grubu15: 00Danimarka – Avustralya TRT1, TRT4K
C Grubu18:00Fransa – Peru TRT1, TRT4K
D Grubu21:00Arjantin – Hırvatistan TRT1, TRT4K
 
22 Haziran Cuma
E Grubu15:00Brezilya – Kosta Rika TRT1, TRT4K
D Grubu18: 00Nijerya – İzlanda TRT1, TRT4K
E Grubu21:00Sırbistan – İsviçre TRT1, TRT4K
 
23 Haziran Cumartesi
 G Grubu15:00Belçika – Tunus TRT1, TRT4K
F Grubu18:00Güney Kore – Meksika TRT1, TRT4K
F Grubu21:00Almanya – İsveç TRT1, TRT4K
 
24 Haziran Pazar
G Grubu15:00İngiltere – Panama TRT1, TRT4K
H Grubu18:00Japonya – Senegal  TRT1, TRT4K
H Grubu21:00Polonya – Kolombiya TRT1, TRT4K
 
25 Haziran Pazartesi
A Grubu17:00Suudi Arabistan – Mısır TRTSPOR
A Grubu17:00Uruguay – Rusya TRT1, TRT4K
B Grubu21:00İran – Portekiz TRTSPOR, TRT4K
B Grubu21:00İspanya – Fas TRT1 ve TRT4K 
 
26 Haziran Salı
C Grubu17:00Avustralya – Peru TRTSPOR, TRT4K
C Grubu17:00Danimarka – Fransa TRT1, TRT4K, 
D Grubu21:00Nijerya – Arjantin TRTSPOR, TRT4K
D Grubu 21:00İzlanda – Hırvatistan TRT1, TRT4K
 
27 Haziran Çarşamba
F Grubu17:00Güney Kore – Almanya TRT1, TRT4K
F Grubu17:00Meksika – İsveç TRTSPOR, TRT4K 
E Grubu21:00İsviçre – Kosta Rika TRTSPOR, TRT4K
E Grubu21:00Sırbistan – Brezilya TRT1, TRT4K
 
28 Haziran Perşembe
H Grubu17:00Senegal – Kolombiya TRTSPOR, TRT4K
H Grubu17:00Japonya – Polonya TRT1, TRT4K
G Grubu21:00İngiltere – Belçika TRT1, TRT4K
G Grubu21:00Panama – Tunus TRTSPOR, TRT4K

SON 16 TURU

MAÇ SAATİMAÇMAÇIN CANLI YAYIN KANALI
30 Haziran Cumartesi:
17:00C1-D2TRT1, TRT4K
21:00A1-B2TRT1, TRT4K
 
1 Temmuz Pazar
17:00B1-A2TRT1, TRT4K
21:00D1-C2TRT1, TRT4K
 
2 Temmuz Pazartesi
18:00E1-F2TRT1, TRT4K
21:00G1-H2TRT1, TRT4K
 
3 Temmuz Salı
17:00F1-E2TRT1, TRT4K
21:00H1-G2TRT1, TRT4K

 

ÇEYREK FİNAL

MAÇ SAATİMAÇMAÇIN CANLI YAYIN KANALI
6 Temmuz Cuma 
17:0057. MaçTRT1, TRT4K 
21:0058. MaçTRT1, TRT4K
  
7 Temmuz Cumartesi 
17:0059. MaçTRT1, TRT4K 
21:0060. MaçTRT1, TRT4K 

 

YARI FİNAL

MAÇ SAATİMAÇMAÇIN CANLI YAYIN KANALI
10 Temmuz Salı
21:0061. Maç TRT1, TRT4K
 
11 Temmuz Çarşamba
21:0062. Maç TRT1, TRT4K

 

3.’LÜK MAÇI

MAÇ SAATİMAÇMAÇIN CANLI YAYIN KANALI
14 Temmuz Cumartesi
17:0063. MaçTRT1, TRT4K

 

FİNAL

MAÇ SAATİMAÇMAÇIN CANLI YAYIN KANALI
15 Temmuz Pazar 
18:0064. MaçTRT1, TRT4K