FutbolSpor

Dozer gibilerK-Pet Süper Lig’in İskele temsilcisi Gençler Birliği’nin yükselen performansı dikkat çekiyor

“TAKTİK MAKTİK YOK”

Süper Lig’de son 6 maçtır mağlup olmayan İskele Gençler Birliği, ikinci devrede oynadığı 8 maçta sadece 1 kez mağlup oldu. Takımın başarılı teknik direktörü Hasan Topaloğlu’nun her maç sonrası paylaşımında belirttiği gibi “taktik maktik yok bam bam bam” misali Gençler Birliği rakiplerini dozer gibi birer birer deviriyor

Ahmet ÖZSOY

K-Pet Süper Lig’in kırmızı-siyahlı ekibi İskele Gençler Birliği son haftaların en formda takımları arasında.
Özellikle sezonun ikinci devresinde sergiledikleri performans ile dikkatleri üzerine çeken ve lig sıralamasında basamakları adım adım tırmanarak çıkan İskele Gençler Birliği son 6 maçtır mağlup olmuyor.Teknik direktörleri Hasan Topaloğlu ile yakaladıkları başarı grafiği çerçevesinde sezonun ikinci devresinde oynadıkları 8 maçta sadece 1 kez mağlup olan İskele Gençler Birliği şu anda lig üçüncüsü Cihangir ile birlikte eşit puanda.

İkinci devrenin ikinci maçında Yalova deplasmanında mağlup olan kırmızı-siyahlı takım başka da mağlup olmadı. Ligin 21. hafta maçında başkentte lider Yenicami’yi mağlup etmeye çok yaklaşan ancak son dakika golüne engel olamayınca maçtan 1 puanla ayrılan İskele Gençler Birliği, Yalova ve Yenicami maçları dışında hiç puan kaybetmedi.

Sezonun ikinci devresinde oynadığı 8 maçta, 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Gençler Birliği’nde başarılı teknik adan Hasan Topaloğlu’nun her maç sonrası kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ilgi çekmeye devam ediyor.

“Taktik maktik yok bam bam bam” lafının slogan haline döndüğü futbolda, Hasan Topaloğlu da bu lafı takımı için kullanıyor.

Galip geldikleri her maçtan sonra bu laf ile paylaşımda bulunan Topaloğlu ve öğrencileri dozer gibi rakiplerini devire devire yoluna devam ediyor.

 

Başa dön tuşu